11 NIEDZIELA ZWYKŁA (18.06.2023)

1. W dniu dzisiejszym w liturgii przeżywamy 11 niedzielę okresu zwykłego.

• w środę 21 czerwca wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • w sobotę 24 czerwca uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

3. Bóg zapłać wszystkim za udział w procesjach w oktawie Bożego Ciała oraz za cześć oddaną Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Najświętszej Marii Panny.

4. W piątek 23 czerwca zakończenie roku szkolnego i katechetycznego. Na Mszy św. o godz. 9.00 modlić się będziemy w intencji nauczycieli i uczniów szkół w Osieczanach i Drogini. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego będzie w środę 21 czerwca w godzinach od 17.00 do 18.00.

5. Organizatorzy pieszej pielgrzymki trzemeśniańskiej zapraszają na 40. Jubileuszową Pieszą Pielgrzymkę z Trzemeśni na Jasną Górę w dniach od 10 do 16 lipca 2023 r. Szczegółowe informacje dotyczące zapisów znajdują się na plakatach w gablocie parafialnej.

6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana śp. Waldemar Dutkiewicz. Wieczne odpoczywanie…