2 NIEDZIELA ZWYKŁA    (14.01.2024)

14 stycznia 2024 Ogłoszenia parafialne 0

Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 2. niedzielę okresu zwykłego. Dzisiaj też o godz. 16.00, dzieci ze szkoły z Drogini wystawią jasełka w dolnym kościele w Osieczanach. Serdecznie zapraszamy.

• w środę 17 stycznia wspomnienie św. Antoniego, opata
  • od czwartku 18 stycznia rozpoczniemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  • w piątek 19 stycznia wspomnienie św. Józefa Sebastiana Pelczara, biskupa.

3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Rano od godz. 6.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi, Msza św. o godz. 7.00. Po południu adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.00 z koronką do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. W tym dniu od godz. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o informację o nowych osobach lub też o nieobecnych w tym czasie w domu.

4. Wspólnota Nazaret z Sanktuarium Matki Bożej Pani Myślenickiej zaprasza na rekolekcje ewangelizacyjne wszystkich tych, którzy chcą odnowić swoją wiarę i spotkać żywego Boga. Rekolekcje rozpoczynają się 22 stycznia o godz. 18.00.

5. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana śp. Zofia Tekieli i Mieczysław Kęsek. Wieczne odpoczywanie racz im dać Panie…