20 NIEDZIELA ZWYKŁA (14.08.2022)

13 sierpnia 2022 Ogłoszenia parafialne 0

1. W dniu dzisiejszym w liturgii Kościoła przeżywamy 20. niedzielę okresu zwykłego. W Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach odbywa się XIV Ogólnopolska Pielgrzymka Czcicieli Bożego Miłosierdzia.

• w poniedziałek 15 sierpnia uroczystość Wniebowzięcia NMP, na każdej Mszy św. błogosławienie ziół i kwiatów;
  • w środę 17 sierpnia święto św. Jacka, prezbitera, patrona Archidiecezji Krokowskiej;
  • w sobotę 20 sierpnia wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.

3.
We wtorek 16 sierpnia Msza św. z nabożeństwem ku czci św. Jana Pawła II w Sanktuarium św. Jana Pawła II Wielkiego w Krakowie o godz. 17.00

4. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Rano od godz. 6.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi; msza św. o godz. 7.00. Po południu adoracja od godz. 17.15 z koronką do miłosierdzia Bożego oraz procesja eucharystyczna wokół kościoła. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. W tym dniu od godz. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o informację o nowych osobach lub też o nieobecnych w tym czasie w domu.