3 NIEDZIELA ZWYKŁA    (21.01.2024)

21 stycznia 2024 Ogłoszenia parafialne 0

Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 3. niedzielę okresu zwykłego. Dzisiaj też przypada Niedziela Słowa Bożego. Dziękujmy Bogu za niezwykłe owoce Jego słów w naszym duszach.

• w środę 24 stycznia wspomnienie św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora Kościoła;
  • w czwartek 25 stycznia święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła;
  • w piątek 26 stycznia wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa.

3. W poniedziałek 22 stycznia odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z kl. VI o godz. 16.00 i z kl. VII o godz. 16.45.

4. Za tydzień, w niedzielę 28 stycznia, rozpoczynamy, trwające przez trzy kolejne niedziele, 40-godzinne nabożeństwo. Zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej. Na zakończenie adoracji o godz. 17.30 będą nieszpory. Prosimy mieszkańców poszczególnych rejonów o włączenie się w to nabożeństwo. Porządek adoracji wywieszony jest w gablocie oraz został zamieszczony na stronie internetowej.

5. W niedzielę 28 stycznia, po Mszy św. wieczornej, o godz. 19.00, społeczność Szkoły Podstawowej z Osieczan – nauczyciele, uczniowie i ich rodzice wystawią jasełka w dolnym kościele w Osieczanach. Serdecznie zapraszamy.

6. Zakończyliśmy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Dziękujemy za życzliwe przyjęcie w Waszych domach, za składane ofiary, które zostaną przeznaczone na potrzeby duszpasterzy, jak i dzieła prowadzone przez archidiecezję krakowską, na UPJPII w Krakowie, Dom Księży Seniorów oraz misje. Bóg zapłać! Jeśli kogoś nie zastaliśmy po kolędzie, istnieje zawsze możliwość zaproszenia księdza, który kolędował w danym rejonie.