34 NIEDZIELA ZWYKŁA (26.11.2023)UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

26 listopada 2023 Ogłoszenia parafialne 0
  1. W dniu dzisiejszym w liturgii Kościoła przeżywamy ostatnią niedzielę roku liturgicznego, w czasie której czcimy Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 11.30 będzie wystawienie Najświętszego Sakramentu w monstrancji, Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za tydzień pierwsza niedziela Adwentu, okresu liturgicznego poprzedzającego Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 7.00 pobłogosławimy opłatki na stół wigilijny, które rozprowadzać będą członkowie Rady Parafialnej. Sprzedawane też będą świece Caritas. W Adwencie msze roratnie sprawowane będą od poniedziałku do soboty o godz. 6.30.

• w czwartek 30 listopada święto św. Andrzeja, apostoła.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca grudnia. W piątek, rano adoracja od godz. 6.15 i okazja do spowiedzi, Msza św. o godz. 7.00. Po południu, spowiedź  od godz. 17.00 i adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15, o godz. 18.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W Drogini spowiedź od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.00. W sobotę adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 6.15, Msza św. w intencji zmarłych wypominanych w wypominkach rocznych będzie o godz. 7.00. Po południu o godz.  17.00 spotkanie Róż Różańcowych, o godz. 17.15 nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny i Msza św. o godz. 18.00.

Życzymy błogosławionej niedzieli i wielu łask dla solenizantów tego tygodnia