Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Sprzątanie kościoła Wielkanoc i po Wielkanocy

17 marca 2018 Sprzątanie kościoła - Osieczany 0

Sobota 24 marca 2017 r.

Górny kościół i chór

Krzysztof i Marzena Horab, Aleksander i Agnieszka Horab, Karol i Edyta Chęcińscy, Stefania Pachacz, Eleonora i Edward Mastalerz, Jan i Jolanta Maślerz.

Dolny kościół i sala św. Jana Pawła II

Janusz i Małgorzata Skałka, Wacław i Elżbieta Sroka, Sobiesław i Renata Szczerba, Stanisław i Lucyna Kasperczyk, Zygmunt i Izabela Nosal, Grzegorz i Dorota Urbanowicz, Janusz i Elżbieta Nosal

Przybranie Krzyża misyjnego i Figur Matki Bożej Szkaplerznej i św. Floriana

Tomasz i Renata Żądło, Tadeusz i Barbara Maślerz, Jan i Józefa Maślerz, Jadwiga Mleczek, Marek i Magdalena Cecerscy, Antoni i Maria Hajduk.

Wielka Środa 28 marca 2018 r

Górny kościół

Władysław i Maria Jaśkowiec, Grzegorz i Sylwia Szlósarczyk, Tadeusz i Halina Jaśkowiec, Piotr i Agnieszka Kurasz, Stanisław i Grażyna Batko, Andrzej i Halina Hanusiak.

Dolny kościół

Eugeniusz i Barbara Konieczny, Jacek i Monika Stopka, Konrad i Katarzyna Kęcki, Stanisław i Józefa Podmokły, Leszek i Tadeusz Jasek, Danuta Nowak

Wielka Sobota 31 marca 2018 r

Tomasz i Elżbieta Burkat, Paweł i Anna Cygan, Aleksander i Maria Burkat, Michał i Aleksandra Matoga, Wojciech i Agata Burkat, Marta Dyczkowska.

Wtorek 3 kwietnia 2018 r.

Paweł i Małgorzata Maślerz, Teresa Wyrostek, Zbigniew i Maria Maślerz, Mariusz i Ewa Gruchacz, Jacek i Agata Lesińscy, Wojciech i Małgorzata Mitan, Marian i Anna Maślerz

Sobota 7 kwietnia 2018 r

Górny kościół

Halina Banowska, Kazimierz i Grażyna Maślerz, Krzysztof i Renata Zięba, Józef i Małgorzata Druzgała, Paweł i Katarzyna Batko.

Dolny kościół

Wojciech i Beata Frosztęga, Czesław i Zofia Per, Wojciech i Maria Włodarczyk, Janina Bochenek, Stanisław i Barbara Wyrostek.

Sobota 14 kwietnia 2018 r

Daniel i Katarzyna Żuławińscy, Stanisław i Bogumiła Stasiak, Antoni Mastalerz, Andrzej i Kazimiera Maślerz, Tadeusz i Janina Nosal, Waldemar i Edyta Maciuszek, Sławomir i Teresa Szczypkowscy.

Sobota 21 kwietnia 2018 r

Stanisław i Barbara Kępa, Stanisław i Jolanta Popek, Jan i Józefa Podmokły, Tomasz i Katarzyna Ćwiertniewicz, Andrzej i Kazimiera Dąbrowscy, Tadeusz i Małgorzata Gogól, Sławomir i Lucyna Lewandowscy

Sobota 28 kwietnia 2018 r

Antoni i Danuta Topol, Aleksander i Józefa Hujdus, Andrzej i Irena Funek, Tadeusz i Irena Kępa, Adam i Władysława Kowal, Roman i Zofia Pawłowscy, Czesław i Zofia Marcinek

Środa 2 maja 2018 r

Józefa Gajowska, Marc i Magdalena Labranche, Józef i Halina Braś, Paweł i Lucyna Nosal, Jarosław i Mariola Braś, Dawid i Monika Braś, Stanisław i Anna Swachta.

Sobota 5 maja 2018 r

Rodzice Dzieci I komunijnych

Sobota 12 maja 2018 r

Rodzice Dzieci Rocznicowych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *