4 NIEDZIELA ZWYKŁA (29.01.2023)

28 stycznia 2023 Ogłoszenia parafialne 0

1. Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 4. niedzielę okresu zwykłego. Na Mszy o godz. 7.00 modlimy się za całą parafię oraz polecając Bogu wszystkich, których odwiedziliśmy po kolędzie.

• we wtorek 31 stycznia wspomnienie św. Jana Bosko, prezbitera;
  • w czwartek 2 lutego święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w tym dniu będą sprawowane w Osieczanach o godz. 7.00, 8.30 i 18.00, w Drogini o godz. 16.00. Na każdej Mszy poświęcone zostaną gromnice. Dzień ten przeżywany jest w całym Kościele jako Dzień Życia Konsekrowanego. Zbierane w czasie Mszy św. składki przeznaczone zostaną na zakony kontemplacyjne. Rodziców dzieci pierwszokomunijnych prosimy o pomoc w rozbiórce dekoracji bożonarodzeniowych – w Drogini o godz. 17.00, w Osieczanach o godz. 20.00.

3. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca lutego. W czwartek,
w Drogini, Msza św. o godz. 16.00, przed Mszą spowiedź. W Osieczanach okazja do spowiedzi od godz. 17.00. O godz. 18.00 Msza św. Po Mszy modlitwa prowadzona przez Grupę Uwielbienia i możliwość spowiedzi. W piątek, w Osieczanach, rano adoracja od godz. 6.15 i okazja do spowiedzi, Msza św. o godz. 7.00. Po południu, adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 17.15, spowiedź od godz. 17.00, o 18.00 Msza św. w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. W Drogini spowiedź od godz. 15.30, Msza św. o godz. 16.00. W sobotę
adoracja Najświętszego Sakramentu od godz. 6.15, o godz. 7.00 Msza św. Po południu o godz. 17.15 nabożeństwo do Serca NMP i Msza św. o godz. 18.00.

4. Za tydzień rozpoczynamy, trwające przez trzy kolejne niedziele, 40-godzinne nabożeństwo. Zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej. Na zakończenie adoracji o godz. 17.30 będą nieszpory. Prosimy mieszkańców poszczególnych rejonów o włączenie się w to nabożeństwo. Porządek wywieszony jest w gablocie oraz został zamieszczony na stronie internetowej.