Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

5 niedziela zwykła 06.02.2022 r.

5 lutego 2022 Ogłoszenia parafialne 0

 

 1. Dziś 5 niedziela zwykła. Jest to pierwsza niedziela miesiąca lutego. Na zakończenie mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego.
 2. Z kalendarza liturgicznego:
 • w czwartek wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.
 1. Za tydzień rozpoczynamy, trwające przez trzy kolejne niedziele, 40-godzinne nabożeństwo. Zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej. Na zakończenie adoracji o godz. 17.30 będą nieszpory. Prosimy mieszkańców poszczególnych rejonów o włączenie się w to nabożeństwo. Porządek wywieszony jest w gablocie oraz został zamieszczony na stronie internetowej.
 2. W święto Ofiarowania Pańskiego zebrano 1558 zł na zakony kontemplacyjne. Składka została przesłana do Kurii Metropolitalnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. Dziękujemy wszystkim za ofiary składane na potrzeby duchowe i materialne naszej parafii. Ofiarodawców polecamy Bogu w modlitwach.

  6. Bóg zapłać wszystkim troszczącym się o nasze kościoły. W tym tygodniu prosimy o to następujące rodziny: w Osieczanach – Katarzyna Adam Drabik, Stanisław i Grażyna Batko, Adam i Sabina Bylica, Jolanta i Jan Kępa, Eleonora i Edward Mastalerz, Tomasz i Agnieszka Gatlik, Barbara i Eugeniusz Konieczny, Katarzyna i Konrad Kęcki; w Drogini – Andrzej i Anna Płachta, Krzysztof i Justyna Płachta, Radosław i Renata Żądło.

   

  Życzymy błogosławieństwa Bożego na niedzielę, jak i cały rozpoczynający się tydzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *