6 NIEDZIELA ZWYKŁA (12.02.2023)

10 lutego 2023 Ogłoszenia parafialne 0

1. Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 6. niedzielę okresu zwykłego. Po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w ramach 40-godzinnego nabożeństwa.

• we wtorek 14 lutego święto Świętych Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa, patronów Europy. Jest to także dzień modlitwy za Ojczyznę. Patronem tej modlitwy będzie bł. ks. Józef Stanek, kapelan Armii Krajowej, uczestnik Powstania Warszawskiego.

3. W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca. Rano od godz. 6.15 adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi; msza św. o godz. 7.00. Po południu adoracja od godz. 17.15 z koronką do Miłosierdzia Bożego. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Msza św. o godz. 18.00. Po Mszy św. wieczornej spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii św. W tym dniu od godz. 8.30 odwiedzimy chorych z posługą sakramentalną. Prosimy o informację o nowych osobach lub też o nieobecnych w tym czasie w domu.