7 niedziela zwykła 20.02.2022 r.

19 lutego 2022 Ogłoszenia parafialne 0

1. Dzisiaj 7 niedziela zwykła. W tym tygodniu w liturgii Kościoła będziemy obchodzić:
  • we wtorek święto Katedry św. Piotra, apostoła
  • w środę wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika.
  1. W poniedziałek 21. 02. br. na spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VIII, godz. 16.30.
  2. Za tydzień w niedzielę, w ramach 40-godzinnego nabożeństwa, zachęcamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej. Na zakończenie adoracji o godz. 17.30 będą nieszpory. Prosimy mieszkańców poszczególnych rejonów o włączenie się w to nabożeństwo.
  3. Również za tydzień w niedzielę, na mszy św. o godz. 11.30, odbędzie się liturgiczny obrzęd objęcia parafii przez nowego proboszcza.
  4. Caritas Archidiecezji Krakowskiej oraz Stowarzyszenie Hospicyjne w Wiśniowej proszą o przekazanie 1 procenta podatku na prowadzone dzieła. Więcej informacji na plakatach i ulotkach.

7. Bóg zapłać wszystkim troszczącym się o nasze kościoły. W tym tygodniu prosimy o to następujące rodziny: w Osieczanach –
    Justyna i Piotr Kaczor, Jan i Janina Maślerz, Karol i Edyta Chęcińscy, Małgorzata i Wojciech Mitan, Aneta Róg, Władysława Wyrostek, Agata i Jacek Lesiński, Ewa i Mariusz Gruchacz; w Drogini –
    Łukasz i Joanna Urbańscy, Stanisław i Maria Mazur
    .

8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności: śp. Piotr Horab, Stanisław Hujdus, Rafał Węcław – „Wieczne odpoczywanie…”

Życzymy błogosławionej niedzieli oraz opieki świętych patronów dla solenizantów tego tygodnia.