5 NIEDZIELA ZWYKŁA (05.02.2023)

4 lutego 2023 Ogłoszenia parafialne 0

1. Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 5. niedzielę okresu zwykłego. Jest to zarazem pierwsza niedziela miesiąca lutego. Na zakończenie Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego. Także dzisiaj rozpoczynamy, trwające przez trzy kolejne niedziele, 40-godzinne nabożeństwo. Zapraszamy do modlitwy przed Najświętszym Sakramentem po Mszy św. o godz. 11.30 do mszy wieczornej. Na zakończenie adoracji o godz. 17.30 będą nieszpory. Prosimy mieszkańców poszczególnych rejonów o włączenie się w to nabożeństwo. Porządek adoracji wywieszony jest w gablocie oraz został zamieszczony na stronie internetowej.

• w poniedziałek 6 lutego wspomnienie św. męczenników Pawła Miki i towarzyszy;
  • w piątek 10 lutego wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

3. W święto Ofiarowania Pańskiego zebrano 1800 zł na zakony kontemplacyjne. Składka została przesłana do Kurii Metropolitalnej. Bóg zapłać za złożone ofiary.

4. W miesiącu styczniu na cele gospodarcze parafii złożono 5300 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby materialne parafii.