Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

III NIEDZIELA ADWENTU(17.12.2017)

17 grudnia 2017 Ogłoszenia parafialne 0

Trzecia niedziela Adwentu przypomina nam o radości. Oczekujemy razem z Niepokalaną Maryją i ze św. Janem Chrzcicielem na spełnienie się wielkich obietnic. Zbawienie całego świata jest bliskie.

Rozpoczęliśmy drugą część Adwentu – bezpośrednie przygotowanie nas świąt Bożego Narodzenia. Zachęcamy do licznego udziału w Roratach oraz nowennie do Dzieciątka Jezus. W ostatnim tygodniu adwentu po Roratach zapraszamy dzieci i młodzież na słodkie śniadanie

Dzisiaj rozpoczynamy też Kwartalne dni modlitw o chrześcijańskie życie rodzin. Codziennie będziemy polecać Panu Bogu rodziny naszej parafii, aby rozwijało się w nich życie wiary

Przedstawiciele Parafialnej Rady Duszpasterskiej w sali św. Jana Pawła II rozprowadzają opłatki i świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

W środę (20.XII.)
DZIEŃ SPOWEDZI ADWENTOWEJ.
Spowiedź w Osieczanach od godz. 1500 do 1900 z przerwą od 1630 do
1700.
O godz. 1800 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy Natomiast w Drogini okazja do spowiedzi od godz. 1500 do 1600.

W przyszłą niedzielę (24.XII.) wigilia Bożego Narodzenia. Kolejne Msze święte tak jak w każdą niedzielę. Ze względu na wieczór wigilijny nie będzie Mszy świętej o godz. 1800. W tym dniu tradycyjnie zachowujemy wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

Serdecznie dziękujemy za trud przygotowania kościoła w Osieczanach i Drogini do dzisiejszej niedzielnej liturgii, za złożone ofiary na potrzeby parafii. Plan porządków świątecznych zamieszczony jest w gablocie i na stronie internetowej naszej parafii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *