Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

IV NIEDZIELA ZWYKŁA(3.02.2019)

3 lutego 2019 Uncategorized 0

 

 

Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów. Adoracja na zakończenie Mszy świętej.

We wtorek (5.II.) wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz. 700 pobłogosławimy chleb i wodę.

W środę (6.II.) wspomnienie świętych Pawła Miki i Towarzyszy, męczenników. Nowenna do Matki Bożej Niestającej Pomocy o godz. 1800.

W czwartek (7.II.) z racji I czwartku miesiąca zapraszam na Mszę Święta o godz. 1800, a po niej na modlitwę uwielbienia. W Drogini Msza święta o godz. 1600.

Serdecznie dziękujemy za sprzątanie kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. O sprzątnie kościoła w Osieczanach w najbliższą sobotę prosimy rodziny: Dominik i Jolanta Cienkosz, Józef i Melania Szczypkowscy, Józef i Anna Jaśkowiec, Jan i Jadwiga Pietrzkiewicz, Dorota Batko, Piotr i Sylwestra Batko, Marcin i Anna Skoczylas. W Drogini rodziny: Ryszard i Iwona Wójtowicz, Bogdan i Teresa Banowscy.

Zaproszenia św. Pawła, które usłyszeliśmy dziś na początku drugiego czytania: „Bracia starajcie się o większe dary (…): niech będzie dla nas zachętą do włączenia się w grupy działające w naszej parafii: Róże Różańcowe, Kręgi Domowego Kościoła, Grupę Charytatywną, Grupę Uwielbienia, Oazę młodzieżową i dziecięcą, Grupę Powstań, Chór Parafialny SLO.

Dyrekcja ZPO w Osieczanach wraz z Policją zapraszają na Debatę o Bezpieczeństwie w piątek 8.02.2019 r. o godz. 1600.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *