Rekolekcje w Myczkowcach 2018

13 lutego 2018 Aktualności 0

Relacja z poszczególnych dni rekolekcyjnych.

Dzień 3 –  Bycie królem to coś więcej niż robienie tego co się chce.

Zwiedzaliśmy koronę zapory w Solinie i osiemnastowieczne ruiny klasztoru karmelitów w Zagórzu. Był też akcent średniowieczny – w wielkiej bitwie na śnieżki starły się armie dziewczyn i chłopców. Po powrocie do ośrodka i po obiadku mieliśmy spotkania w grupach – zastanawialiśmy się czy bycie królem polega tylko na siedzeniu na tronie? Ma on przecież liczne obowiązki, do których należy m.in. obrona królestwa. Zadaliśmy sobie pytanie, czy jesteśmy w stanie obronić swoje królestwo przed atakami złego i jak się do nich przygotować. Wieczór upłynął nam na wspólnym śpiewie i wielbieniu Jezusa ukrytego w Najświętszym Sakramencie.

Zobacz zdjęcia.