Rekolekcje w Myczkowcach 2018

13 lutego 2018 Aktualności 0

Relacja z poszczególnych dni rekolekcyjnych.

Dzień 5 – Miłość mierzy się poświęceniem.

Rozpoczęliśmy dzień tradycyjnie – poranna modlitwa i śniadanie. Dzisiejszym tematem jest poświęcenie. Jezus, który poświęca się dla nas z miłości, jak strażak wpada do płonącego grzechami budynku naszego życia. Tą prawdę przypomnieliśmy sobie, rozpoczynając Mszę Świętą z obrzędem posypania głów popiołem a tym samym Wielki Post. Spotkania w grupach i obiad. Później upragnione przez wszystkich leżakowanie. Punktualnie o 15 ogłoszono alarm, ponieważ Lwią ziemię zaatakowały hieny. Simba poprosił o pomoc w zażegnaniu powstania. Uczestnicy podzieleni na grupy wyruszyli w teren. W drodze napotkali różne postacie, które po wykonaniu szeregu zadań, udzielały im cennych informacji. Na szczęście, do kolacji, udało się doprowadzić do pojednania. Wieczorem mogliśmy spotkać się w kaplicy na adoracji Najświętszego Sakramentu i cieszyć się piękną modlitwą a także uznać Jezusa za swojego Pana i Zbawiciela.