Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Ogłoszenia duszpasterskie na 21 niedzielę zwykłą (22.08.2021)

21 sierpnia 2021 Aktualności Ogłoszenia parafialne 0

W tym tygodniu liturgicznym we wtorek przypada święto św. Bartłomieja, apostoła, w czwartek uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Dziękujemy przy tej okazji wszystkim, którzy w tym roku pielgrzymowali z naszej parafii na Jasną Górę, w różnych pielgrzymkach. W piątek wspomnienie św. Moniki, w sobotę św. Augustyna.

W przyszłą niedzielę parafialne dziękczynienie za plony na Mszy świętej o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy całą parafię. W tym dniu również odpust w Trzemeśni ku czci Matki Bożej Pocieszenia.

W środę po Mszy świętej wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań do skrzynki przed obrazem. W sobotę o godz. 18.15 różaniec z rozważaniami poświęconymi Słudze Bożemu kard. Stefanowi Wyszyńskiemu, w ramach Nowenny Tygodni poprzedzającej beatyfikację Prymasa Tysiąclecia.

Bóg zapłać wszystkim, którzy składają ofiary na potrzeby naszej parafii. Dziękujmy również za pomoc w sprzątaniu kościołów. W tym tygodniu prosimy o to rodziny w Osieczanach: Wojciech i Małgorzata Banowscy, Adam i Maria Przybył, Grzegorz i Anna Michalik, Rafał i Paulina Bogacz, Marian i Zofia Litwa, Łukasz i Elżbieta Litwa, Ryszard i Jadwiga Łapa. W Drogini: Stanisław i Janina Banowscy, Tomasz i Anna Karlińscy, Monika i Krzysztof Batko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *