Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

XIV Niedziela Zwykła(09.07.2017)

9 lipca 2017 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Utrudzeni i obciążeni codziennym zabieganiem przychodzimy do Chrystusa, ufając, że dar, którego nam udziela prowadzi do prawdziwego szczęścia.

W poniedziałek (10.VII.) między godziną 1000 a 1100 przez naszą parafię będzie przechodziła Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Pielgrzymi zatrzymają się przy kościele na godzinny odpoczynek. Jak w ubiegłym roku postarajmy przygotować słodki poczęstunek dla pątników zmierzających do domu naszej kochanej Matki Zapraszam do pomocy na godz. 900.

We wtorek (11.VII.) święto św. Benedykta, opata – Patrona Europy.

W środę (12.VII.) wspomnienie św Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika. O godz. 1900 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek (13.VII.) wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

W sobotę (15.VII.) wspomnienie św. św. Bonawentura biskup i dra Kościoła

Serdecznie dziękuje trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie złożone ofiary na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu o sprzątanie kościoła w Osieczanach proszę rodziny: Paweł i Magdalena Markiewicz, Jerzy i Milena Bałuccy, Mariusz i Elżbieta, Trytko, Tadeusz i Stanisława Jaśkowiec, Ernest i Aneta Kaczanowscy. Do sprzątania kościoła w Drogini proszę rodziny: Kazimierz i Aleksandra Cegielscy, Tadeusz i Elżbieta Kudas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *