OSIECZANY – SPRZĄTANIE KOŚCIOŁA

22 grudnia 2019 Sprzątanie kościoła - Osieczany 0

Sobota 14 grudnia 2019 r.

Jacenty i Maria Batko, Tomasz i Ewelina Batko, Józef i Ewa Łętocha, Szymon i Paulina Łętocha, Józef i Anna Bartosz, Kazimierz i Marta Kaczmarczyk, Paweł i Ewa Burkat.

Sobota 21 grudnia 2019 r.

Chór, górny kościół, kaplica i zakrystia i klatka schodowa

Mariusz i Magdalena Orzechowscy, Andrzej i Hedviga Frosztęga, Tomasz i Katarzyna Wójtowicz, Monika Włoch, Renata i Agata Wójtowicz, Janusz i Karolina Kęsek, Piotr i Małgorzata Bartosz.

Dolny kościół i zakrystia,

Wojciech i Zofia Bodzioch, Kazimierz i Anna Ślusarczyk, Krzysztof i Agnieszka Sitek, Tadeusz i Jadwiga Panuś.

Dekoracja Świąteczna do 23 grudnia 2019 r.

Przybranie i oświetlenie Krzyża Misyjnego oraz Figury MB Szkaplerznej i Św. Floriana

Piotr i Magdalena Jarguz, Paweł i Magdalena Markiewicz, Jerzy i Milena Bałuccy, Mariusz i Elżbieta Trytko, Tadeusz i Stanisława Jaśkowiec, Ernest i Aneta Kaczanowscy, Zuzanna Zawadzińska.

Postawienie, ubranie i oświetlenia choinek na zewnątrz kościoła

Stanisław i Jolanta Krzemieńscy, Artur i Irena Zawrotny, Tadeusz i Joanna Kęsek, Andrzej i Józefa Ralscy, Jarosław i Ewelina Chęć, Władysław i Anna Kluska.

Wtorek 24 grudnia 2019 r.

Bogdan i Anna Szymoniak, Marek i Marta Szymoniak, Mateusz i Ilona Ciaputa, Maciej i Danuta Kluba, Anna Mucha, Anna Poradzisz, Wacław i Karina Poradzisz

Sobota 28 grudnia 2019 r.

Wojciech i Bogumiła Nosal, Rafał i Marcelina Piekarz, Jan i Lidia Kęsek, Krzysztof i Edyta Trystuła , Jan i Krystyna Depta, Jan Piekarz, Tadeusz i Anna Litwa, Maciej i Kinga Ulman

Poniedziałek 30 grudnia 2019 r.

Jan i Teresa Pilch, Michał i …. Pilch, Wojciech i Janina Batko, Michał i .. Batko, Adam i Maria Kubiccy, Agnieszka i Marcin Spyrka, Janusz i Renata Tułacz.