Sprzątanie Kościoła Dąbrowa

20 stycznia 2018 Sprzątanie kościoła - Osieczany 0

23.12.2017
Dominik i Jolanta Cienkosz, Józef i Melania Szczypkowscy, Józef i Anna Jaśkowiec, Jan i Jadwiga Pietrzkiewicz, Dorota Batko, Piotr i Sylwestra Batko, Marcin i Anna Skoczylas

23.12.2017
Jacek i Małgorzata Fijał, Andrzej i Ewa, Kobiałka, Jerzy i Agnieszka Fijał, Bernadetta Burkat, , Grażyna i Wacław Kościelniak, Marek i Barbara Kościelniak.

20.01.2018
Stanisław i Anna Dura, Rafał i Ewa Szumera, Agnieszka i Arkadiusz Szenfeld, Aleksander i Anna Jamróz, Bogusław i Agata Żyła, Michał Oskwarek, Piotr i Magdalena Panuś,

27.01.2018
Sławomir i Barbara Klęp, Krzysztof i Anna Włodarczyk, Janina Tomal, Józef i Maria Wyrostek, Mieczysław i Zofia Piwowarczyk, Krzysztof i Magdalena Salawa , Wiesław i Teresa Panuś.

3.02.2018
Grzegorz i Izabela Sadzik, Tadeusz i Irena Arendarczyk, Krzysztof i Anita Arendarczyk, Wojciech i Anna Arendarczyk, Mariusz i Zofia Poradzisz Krzysztof i Magdalena Kęsek, Władysław i Krystyna Poradzisz.

10.02.2018
Julian i Józefa Salawa, Robert i Elżbieta Rakoczy, Michał i Jadwiga Staśko, Tomasz i Magdalena Batko, Krzysztof i Anna Jaśkowiec, Marek i Anna Baran.

17.02.2018
Jan i Dorota Batko, Elżbieta i Marek Batko, Radosław i Joanna Szymscy, Anna Szymanowska, Jan i Krystyna Gubała, Sławomir i Agnieszka Gubała, Bogusław i Bożena Walas

24.02.2018
Rafał i Aneta Braś, Stanisław i Maria Braś, Jan i Maria Ralscy, Rafał i Małgorzata Ralscy, Władysław i Wanda Chrzanowscy, Krzysztof i Justyna Chrzanowscy.

24.02.2018
Marian i Agata Olesek, Bogdan i Wanda Kęsek, Sławomir i Aneta Dudzik, Krzysztof i Anna Budzowscy, Franciszek i Małgorzata Gorczyca, Marcin i Joanna Gorczyca, Stanisław i Barbara Gorczyca

3.03.2018
Ignacy i Maria Oleksy, Edward i Anna Muniak, Bartłomiej i Katarzyna Muniak, Józef i Wanda Gubała, Jan i Renata Stanach.