SPRZATANIE KOŚCIOŁA W OSIECZANACH

13 kwietnia 2019 Sprzątanie Kościoła 0

SPRZATANIE KOŚCIOŁA W OSIECZANACH

Sobota 13 kwietnia 2019 r.

Górny kościół i chór

Bogdan i Elżbieta, Horab, Stanisław i Barbara Batko, Mateusz i Monika Porczyk, Irena Rakoczy, Andrzej i Maria Dąbrowscy, Jarosław i Magdalena Dąbrowscy, Jan i Józefa Poradzisz.

Dolny kościół i sala św. Jana Pawła II

Janusz i Małgorzata Skałka, Wacław i Elżbieta Sroka, Sobiesław i Renata Szczerba, Stanisław i Lucyna Kasperczyk, Zygmunt i Izabela Nosal, Grzegorz i Dorota Urbanowicz, Janusz i Elżbieta Nosal

Przybranie Krzyża misyjnego i Figur Matki Bożej Szkaplerznej i św. Floriana

Władysław i Wanda Chrzanowscy, Krzysztof i Justyna Chrzanowscy.

Wielka Środa 17 kwietnia 2019 r

Górny kościół

Tomasz i Renata Żądło, Tadeusz i Barbara Maślerz, Jan i Józefa Maślerz, Krystyna Skałka, Jadwiga Mleczek, Eleonora Cecerska, Antoni i Maria Hajduk.

Dolny kościół

Władysław i Maria Jaśkowiec, Grzegorz i Sylwia Szlósarczyk, Tadeusz i Halina Jaśkowiec, Piotr i Agnieszka Kurasz, Stanisław i Grażyna Batko, Andrzej i Halina Hanusiak.

Wielka Sobota 20 kwietnia 2019 r

Krzysztof i Marzena Horab, Aleksander i Agnieszka Horab, Karol i Edyta Chęcińscy, Stefania Pachacz, Kazimierz i Maria Mastalerz, Eleonora i Edward Mastalerz, Jan i Jolanta Maślerz.

Wtorek 24 kwietnia 2019 r.

Eugeniusz i Barbara Konieczny, Jacek i Monika Stopka, Konrad i Katarzyna Kęcki, Stanisław i Józefa Podmokły, Leszek i Tadeusz Jasek, Danuta Nowak

Sobota 27 kwietnia 2019 r

Paweł i Małgorzata Maślerz, Teresa Wyrostek, Zbigniew i Maria Maślerz, Mariusz i Ewa Gruchacz, Jacek i Agata Lesińscy, Wojciech i Małgorzata Mitan, Marian i Anna Maślerz

Czwartek 2 maja 2019 r

Halina Banowska, Kazimierz i Grażyna Maślerz, Krzysztof i Renata Zięba, Józef i Małgorzata Druzgała, Paweł i Katarzyna Batko.

Sobota 4 maja 2019 r

Rodzice Dzieci I komunijnych