Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA(24.11.2019)

24 listopada 2019 Ogłoszenia parafialne 0

Uroczystość ku czci Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest dla nas zaproszeniem, byśmy świadomie wybrali Jezusa na Króla i Pana naszych serc. Prośmy z pokorą Jezusa Miłosiernego, aby Jego Królestwo prawdy, sprawiedliwości, miłości i pokoju mogło zagościć w każdej rodzinie oraz we wszystkich dziedzinach życia w naszej Ojczyźnie.

Serdecznie dziękujemy kolejnym rodzinom za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary składane przez Was na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny Małgorzata Gacek, Paweł i Katarzyna Ostafin, Edward i Janina Szlósarczyk, Agnieszka Szymoniak, Zenon Piekarz, Andrzej i Barbara Wierciak. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Jan i Maria Dróżdż, Paweł i Monika Banowscy.

Dziękuję również za ofiary złożone w ubiegłą niedziele na rzecz ubogich. Zebrano kwotę 2295 zł.

Od 1 listopada trwa w naszej Archidiecezji modlitwa dziękczynna za dar św. Jana Pawła II w 100-lecie jego urodzin oraz w intencji Ojczyzny. Przed każdą mszą święta wieczorną o godz. 1715 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie litania do św. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W poniedziałek (25.XI. ) – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

W czwartek (28.XI.) Grupę Uwielbienia i wszystkich chcących przygotować I czwartkową modlitwę uwielbienia zapraszamy na próbę przed modlitwą Uwielbienia o godz. 1900.

W sobotę (30.XI.) święto św. Andrzeja, Apostoła.

W przyszłą niedzielę (1.XII.) rozpoczniemy Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Msze święte roratnie o N.M.P. będą odprawiane w tygodniu o godz. 630. Do udziału w roratach zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież i dzieci z lampionami. Niech znakiem naszego czuwania będą również duże lampiony zapalone przed naszymi domami od zmierzchu do czasu pójścia spać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *