Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA(24.11.2019)

24 listopada 2019 Ogłoszenia parafialne 0

Uroczystość ku czci Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest dla nas zaproszeniem, byśmy świadomie wybrali Jezusa na Króla i Pana naszych serc. Prośmy z pokorą Jezusa Miłosiernego, aby Jego Królestwo prawdy, sprawiedliwości, miłości i pokoju mogło zagościć w każdej rodzinie oraz we wszystkich dziedzinach życia w naszej Ojczyźnie.

Serdecznie dziękujemy kolejnym rodzinom za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary składane przez Was na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny Małgorzata Gacek, Paweł i Katarzyna Ostafin, Edward i Janina Szlósarczyk, Agnieszka Szymoniak, Zenon Piekarz, Andrzej i Barbara Wierciak. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Jan i Maria Dróżdż, Paweł i Monika Banowscy.

Dziękuję również za ofiary złożone w ubiegłą niedziele na rzecz ubogich. Zebrano kwotę 2295 zł.

Od 1 listopada trwa w naszej Archidiecezji modlitwa dziękczynna za dar św. Jana Pawła II w 100-lecie jego urodzin oraz w intencji Ojczyzny. Przed każdą mszą święta wieczorną o godz. 1715 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu, a na zakończenie litania do św. Jana Pawła II. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

W poniedziałek (25.XI. ) – wspomnienie św. Katarzyny Aleksandryjskiej.

W czwartek (28.XI.) Grupę Uwielbienia i wszystkich chcących przygotować I czwartkową modlitwę uwielbienia zapraszamy na próbę przed modlitwą Uwielbienia o godz. 1900.

W sobotę (30.XI.) święto św. Andrzeja, Apostoła.

W przyszłą niedzielę (1.XII.) rozpoczniemy Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Msze święte roratnie o N.M.P. będą odprawiane w tygodniu o godz. 630. Do udziału w roratach zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież i dzieci z lampionami. Niech znakiem naszego czuwania będą również duże lampiony zapalone przed naszymi domami od zmierzchu do czasu pójścia spać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *