Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

UROCZYSTOŚĆ CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA(25.11.2018)

2 grudnia 2018 Ogłoszenia parafialne 0

 

Uroczystość ku czci Jezusa Chrystusa – Króla Wszechświata jest dla nas zaproszeniem, byśmy świadomie wybrali Jezusa na Króla i Pana naszych serc. Prośmy z pokorą Jezusa Miłosiernego, aby Jego Królestwo prawdy, sprawiedliwości, miłości i pokoju mogło zagościć w każdej rodzinie oraz we wszystkich dziedzinach życia w naszej Ojczyźnie.

„Niepodległa, Niepokorna” to montaż poetycko – muzyczny, na który z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości zapraszają do budynku SP w Osieczanach jej uczniowie na godz. 1500.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej zapraszam na spotkanie dziś o godz. 1600.

W środę (28.XI.) o godz. 1800 Msza Święta, a po niej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W czwartek zapraszam chętnych do pomocy w przygotowaniu wieńca adwentowego na godz. 1630 Grupę Uwielbienia i wszystkich chcących przygotować I czwartkową modlitwę uwielbienia zapraszamy na próbę przed modlitwą Uwielbienia o godz. 1900.

W piątek (30.XI.) święto św. Andrzeja, Apostoła.

W sobotę (1. XII.) z racji pierwszej soboty miesiąca rano od 615 i wieczorem od 1715 wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Na nabożeństwo wieczorne w I sobotę miesiąca zapraszam Róże Różańcowe z naszej parafii.

W przyszłą niedzielę (2.XII.) rozpoczniemy Adwent – okres radosnego i pobożnego oczekiwania na przyjście Pana Jezusa. Msze święte roratnie o N.M.P. będą odprawiane w tygodniu o godz. 630. Do udziału w roratach zapraszam wszystkich, szczególnie młodzież i dzieci z lampionami. Tegoroczne Roraty, które będziemy przeżywać pod hasłem: „Z DUCHEM TWOIM” pomogą nam lepiej poznać     TRZECIĄ OSOBĘ Trójcy Świętej – Ducha Świętego.

Serdecznie dziękujemy kolejnym rodzinom za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary składane przez Was na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny Leszek i Joanna Podmokły, Władysław i Zofia Płachta, Feliks i Agnieszka Hankus, Czesław i Irena Obłaza, Marcin i Anna Obłaza, Czesław i Beata Podmokły, Krzysztof i Wiesława Hodana. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Łukasz i Joanna Urbańscy, Stanisław i Maria Mazur.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *