Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO (6.01.2019)

5 stycznia 2019 Ogłoszenia parafialne 0

 

W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Wdzięczną modlitwą otaczamy wszystkich misjonarzy, dzięki którym światło i moc Ewangelii docierają do wszystkich zakątków świata.

Zgodnie z dawnym zwyczajem woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.

Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Wyjście o godz. 1130 z placu Targowego w Myślenicach. Reprezentujemy Afrykę, naszym kolorem jest kolor niebieski. Przed wyjściem będzie można otrzymać orszakowe korony, pomalować twarze, nabyć balony i śpiewniki. Wszystkich biorących udział w konkursie prosimy o zgłoszenie się w miejscu sprzedaży balonów.

W środę (9.I.) o godz. 1800 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Po Mszy świętej o godz. 1900 zapraszam na spotkanie rodziców Oaza i SLO wyjeżdzających na wyjazd w ferie do Gronia

Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. O sprzątnie kościoła w Osieczanach w najbliższą sobotę proszę rodziny: Kazimierz i Bogumiła Górka, Bogusław i Krystyna Łętocha, Kazimierz i Zofia Jaśkowiec, Marian i Józefa Wójtowicz, Maria Wójtowicz, Stanisław i Bernadetta Panuś, Jacek i Anna Adamik. W Drogini rodziny: Maria Salawa, Zbigniew i Halina Salawa.

Kontynuujemy Wizytę Duszpasterską. Jej plan wywieszony jest na tablicy ogłoszeń i na stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *