Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

VI NIEDZIELA ZWYKŁA(17.02.2019)

17 lutego 2019 Uncategorized 0

 

 

„Szczęśliwy człowiek, który ufa Panu” – te słowa Psalmisty ukazują nam drogę ku prawdziwej mądrości i szczęściu na całą wieczność. Znakiem tego, że chcemy wzrastać w zaufaniu Bogu niech będzie udział w nabożeństwie 40-godzinnym, które dziś rozpoczynamy. Porządek nabożeństwa w gablocie i na stronie internetowej. na zakończenie adoracji NIESZPORY o NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENCIE. Również znakiem tego, że chcemy opierać swe życie na Bogu jest dar codziennej modlitwy różańcowej. Zachęcam do podjęcia decyzji włączenia się do Róż Różańcowych.

W środę (20.II.) o godz. 1800 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej nieustającej Pomocy.

W piątek (22. II.) Święto Katedry św. Piotra.

Serdecznie dziękuję za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. O sprzątnie kościoła w Osieczanach w najbliższą sobotę proszę rodziny: Marian i Agata Olesek, Bogdan i Wanda Kęsek, Sławomir i Aneta Dudzik, Krzysztof i Anna Budzowscy, Franciszek i Małgorzata Gorczyca, Marcin i Joanna Gorczyca, Stanisław i Barbara Gorczyca. W Drogini proszę rodziny Władysława Miksa, Halina i Wojciech Banaś.

Organizujemy pielgrzymkę samolotową do Lourdes w dniach od 6 do 9 czerwca br. Koszt ok. 1000 zł.. Chętnych do udziału w pielgrzymce zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się w środę 20 lutego o godz. 1900.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *