Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wyjazd Na zimowisko – informacje

9 lutego 2018 Ogłoszenia parafialne 0

Zbiórka 10.02.2018 (sobota) o godz. 7:30 na parkingu przy kościele św. Wojciecha w Osieczanach. Wyjazd ok. godz. 7:45.

Należy zabrać ze sobą: suchy prowiant na 1. dzień (w ośrodku będzie na nas czekać obiadokolacja, a po drodze będziemy mieli herbatę); piżamę; kosmetyki, ręcznik; ubiór na Mszę świętą; ubranie sportowe (np. dres); dwie pary butów (koniecznie wygodnych i ciepłych na spacery) tenisówki lub inne buty zamienne, w których poruszać się będziemy po ośrodku; kombinezon lub ubranie odpowiednie do zabawy na śniegu; czapkę, szalik, rękawiczki; peleryna/kurtka przeciwdeszczowa lub parasol; notatnik oraz przybory do pisania i rysowania (piórnik); mały plecak, w którym będzie można nosić kilka potrzebnych rzeczy podczas spacerów; latarka (czołówka), odblaski (kamizelka odblaskowa) ; Pismo Święte, różaniec, śpiewnik (segregator mały z koszulkami – będziemy drukować teksty). Można także zabrać ze sobą śpiwór.

Bardzo prosimy, aby osoby zażywające lekarstwa zabrały ze sobą również kartkę z dokładnym opisem pory i ilości ich dawkowania.

Czas korzystania z telefonów komórkowych będzie ograniczony (tylko w czasie wolnym), dlatego prosimy o wyrozumiałość. Przewidywany powrót 15.02.2018 (czwartek) w godzinach popołudniowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *