Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 10.00

5 listopada 2018 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła, księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka / Helena, Jan, Helena, Franciszek i Stefan Wyrostek, Kazimierz Bochenek, Maria i Zygmunt Bałuccy, Julian Podmokły / Franciszek, Maria, Andrzej, Józefa, Józef, Jan, Katarzyna, Ludwik i Maria Tekieli, Władysław, Katarzyna, Wiktoria, Józef, Tadeusz, Jan i Maria Kasprzyccy, Andrzej, Anna, Władysław, Stefania, Józef i Aniela Sąda, Marian, Stefania i Stanisław Górka / Franciszek i Maria Tekieli, Władysław i Katarzyna Kasprzyccy / Teodor Piekarz, Antonina żona / Franciszek, Józef i Anna Talaga, Andrzej i Stefania Mazanek / Michał i Katarzyna Strzałka, Stanisław i Władysław synowie , Edward i Maria Hosaja, Kazimierz syn, Krzysztof wnuk, Maciej Kępa, Józef Stawowy / Anna i Zygmunt Leśniak / Antoni Maślerz, Genowefa córka, Stanisław i Ludwika Łętocha / Wiesław, Maria, Anna i Stanisław Mleczek, Albina i Franciszek Kępa / Bolesław i Jadwiga Płatek, Stanisław, Zofia, Szczepan i Katarzyna Jaśkowiec, Eugeniusz, Janina i Tadeusz Pietrzkiewicz, Regina i Mateusz Osiewicz, Stanisław i Krystyna Rykała, Benedykt i Władysława Gurbisz / Jan, Julian i Katarzyna Kudas, Agnieszka i Władysław Dąbrowscy, Jan i Maria Biel / Jacenty, Helena i Katarzyna Drożdż / Antonina i Aleksander Drożdż, Władysław Jamróz, Marek, Stanisław / Jan, Krystyna i Elżbieta Topol / Maria, Władysław i Krystyna Płachta, Stanisław Lach / Stanisław Kuchta, Józefa zona, Tadeusz syn, Julian i Stanisław Gajowscy, Stefania Batko, Anna Puto / Jan i Józefa Śmigla, Józefa Kaczmarczyk, Jan syn, Antoni i Jadwiga Opyrchał / Cyprian Wilczyński / Genowefa Skałka, Antoni Surówka / Julian Banaś z rodzicami, Stanisława Dybeł z rodzicami / Władysław Drożdż, Janina i Franciszek Daniek / Zofia, Maria i Franciszek Tondera, Rozalia i Józef Mardaus / Stanisław i Katarzyna Łabędź, Antonina córka, Jan i Aniela Salawa, Anna córka, Stanisław Synówka / Karol Batko, Wiktoria i Zofia żony, Antoni syn, Stanisław Wygoda / Władysław Stasiak, Marian Kępa, Maria i Władysław Horab, Maria i Franciszek Ćwierz / Anna i Władysław Cegielscy, Władysław Drożdż, Tadeusz Kusiak / Józef i Maria Batko / Wojciech i Helena Kaczmarczyk, Jan i Wiktoria Szlachetka / Jan Wierciak, Andrzej i Zofia Salawa, Andrzej syn / Michał i Helena Salawa, Edward wnuk, Anna Baran, Władysław syn, Leon Mitan, Antonina żona / Edward Oramus / Józefa i Jan Banowscy, Piotr Kutek i zmarli z rodziny, Tadeusz Nieć, Eugenia i Andrzej Słowakiewicz / Jan Salawa, Jan i Józefa Banowscy / Andrzej Szlachetka, Grzegorz syn, Andrzej Podmokły, Anna i Anna żony, Stefan syn / Józef Wójcik / Andrzej Cegielski / Franciszek, Helena, Agnieszka, Władysław i Julian z całą rodziną Banowskich, Jan, Maria, Józef, Stanisław z całą rodziną Batko, Marian Kraus, Stanisław Stopka, Teofil Duda / Stefa i Antonina Żak / Anna i Józef Drożdż / Andrzej, Julia i Józef Śmigla, Andrzej, Anna i Marek Mazur / Maria i Karol Banaś, Maria Duda / Maria i Władysław Batko, Bolesław Salawa z rodzicami / Franciszek i Maria Ulman, Józef syn / Jan, Helena i Stanisław Gaczoł, Emilia żona, Halina córka, Stanisław i Zofia Jakus, Jan i Józefa Banowscy, Andrzej i Genowefa Słowakiewicz / Janina Mielniczuk / Zofia Podmokły, Stanisław Maślerz /

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami Litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *