Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 11.30

12 listopada 2017 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła, księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Ks. Piotr Józef Węglarz, Ks. Adam Gacek, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka / Teresa, Aleksandra, Krzysztof, Janusz, Stefan, Helena i Maria Budziaszek, Władysław i Bronisława Pietrzyk, Aniela, Tadeusz i Jan Bochenek, Julia, Wojciech i Lucyna Żak, Agata Berda, Marian Łapa / zmarli z rodzin: Budziaszek, Bochenek, Plewa, Żak, Głogowskich, Klimowskich, Juchas, Pietrzyk, Dziob / Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka / Ludwik i Władysława Słowik, Wanda Kopeć, Władysław i Maria Górka / Józef, Anna, Marian i Maria Łapa, Wanda i Jerzy Szafraniec, Jan Teper, Berta Gröblinger, Elżbieta Płachta / Stanisław i Zofia Horab, Stanisław i Anna Kępa / Stefania i Teodor Jantos / Teresa, Anna i Franciszek Fijał / Janina i Stefan Mastalerz / Rozalia, Tomasz i Stanisława Ślusarczyk, Maria Pasek i Józefa Pasek / Bronisław, Wiktoria i Zofia Jędrosz / Błażej i Zofia Bałuccy, Marian i Stefania Fąfara, zmarli z rodziny Bałuckich, Fąfarów i Sanków / Józef i Antonina Rykała , synowie Jan i Marian, Andrzej Bałucki, Wiktor i Maria Obajtek, synowie Jan i Marian, Jan i Janina Budyńscy, syn Wojciech / Wacław, Józef i Zofia Żelazny, Józef i Zofia Sobczak / Marian Kęsek, Jakub, Anna i Bronisława Rykała, córka Anny / Wacław, Helena i Józefa Olesek, Władysława Braś, Jakub Stasiak, Julia i Klemens Pachacz, Magdalena Podmokła / Ludwik, Janina, Jan i Anna Polusiak / Józef i Zofia Burkat, syn Jan, Jan i Maria Szymoniak / Stefan Podmokły, Józefa i Piotr Żak / Zofia i Jan Podmokły, syn Stefan / Zygmunt, Maria, Anna i Ludwik Bałuccy, Franciszek, Helena Wyrostek, Zofia Gajewska / Jan Kasprzycki / Stanisław i Maria Panuś, Marian syn, Julian i Natalia Żądło, Kazimierz syn, Stanisław Opryszek / Józef Włodarczyk, Teresa Zduleczna, Józefa i Jan Wierciak / Władysław i Zofia Batko, Józef Miksa / Michał i Maria Węglarz z dziećmi, Jan, Anna, Irena, Wiktoria, Otto Mutter, Jadwiga Joniec, Barbara, Janina Karol i Antonina Ralscy / Klemens Śmigla / Franciszek i Albina Kępa, Antoni Dąbrowski / Marian, Wojciech i Anna Sukta, Piotr i Wiktoria Piekarz / Stanisława i Franciszek Kubas, Helena Hnat / Antonina, Andrzej, Józefa i Andrzej Gubała, Anna i Michał Kęsek, Seweryn i Józefa Sobura, Jan Kiszka / Anna i Wojciech Wójtowicz, Maria i Franciszek Kubaccy, Bronisława i Wojciech Miłkowscy, syn Marian, Teodor, Antonina i Józef Dróżdż / Antonina Kania, Wojciech Ślusarczyk / Kazimierz Mitan, Maria i Jakub Mastalerz / Józef i Zofia Jaśkowiec, Stefan Węglarz, Marian Szczypkowski / Katarzyna i Sebastian Wielowscy / Piotr i Anna Ćwierz, syn Kazimierz, Józef i Bolesława Linda / Zofia i Bolesław Szafraniec / Jan, Józef, Maria, Antoni i Władysław Puto, Stanisław Ścisłowicz, Józef Płachta, żony Stefania i Antonina / Stanisław Stasiak, Walenty i Anna Zduleczny / Stanisław Kępa / Stefan i Grzegorz Serafin, Helena i Piotr Górka / Maria, Antoni i Anna Panuś, Aniela Serafin, Irena, Wojciech i Anna Wójtowicz / Maria, Józef, Ryszard i Aleksander Sarneccy, Władysław, Józef, Józefa, Michalina Kępa, Maria, Jan Kasprzyk, Konsolata Sukta / Zofia Podmokła, Stanisław Kęsek, Maria Jędrzejewska / Władysława i Stanisław Pytel, zmarli z rodziny Rakoczych / Izabela, Zygmunt i Stefania Kopp, Aleksander i Jadwiga Formalik, Władysław syn / Piotr i Antonina Kania, Jan i Maria Jaśkowiec, Ireneusz Żywot / Jan, Zofia i Rozalia Podmokły, Anastazja Więcek, Jan, Aniela i Franciszek Olesek, Wojciech, Bronisława i Stanisław Jasek / Stefania i Józef Górka, Anna, Stanisław Poradzisz, syn Franciszek / Helena i Franciszek Poradzisz z rodzicami, Józef i Aniela Kiszka z dziećmi, Barbara Gontarek / Michał i Tekla Batko, Józef, Maria Wanda i Józefa Frosztęga, Aleksander i Anna Szczypkowscy / Stefan i Antonina Żak / Irena i Wojciech Wójtowicz, Antonina, Władysław i Czesław Mucha, Janina, Adam, Elżbieta Piszczek, Maria Wojcieszek / Wiesław, Anna, Jan Kucia, Józefa, Marian Wróblewscy / Józef, Magdalena, Jan, Władysław Stasiak, Stanisław Pilch, Józefa Stachnik, Stanisław, Aniela i Katarzyna Śmigla / Franciszek i Antonina Filipiec, Tadeusz i Józefa Zabłoccy, Józefa, Jakub Batko, Jan syn / Jan, Jakub, Antonina, Józef i Robert Trystuła, Tadeusz, Janina i Antoni Kęsek, Matylda Gruchacz, Antoni Niepsuj, Andrzej Kubowicz, Jacek Bylica, Edward Hudaszek / Jan, Zofia i Feliks Podmokły, Anastazja Więcek, Edward Nosal / Tadeusz, Wiktoria, i Alojzy Kołodziejczyk, Jan, Bronisława, Józefa i Jan Batko, Danuta córka, Władysław, Adelajda i Tadeusz Swachta / Stefan Krupa, Justyna, Jan Strzelec / Janina, Jan Jaworscy / Stanisław Kęsek / Wojciech, Józefa Górny, Klemens syn, Władysław Maślerz, Krzysztof Ziajor / Stefania Lenart, Antoni Skałka, Maria Duś, zmarli z rodziny Skałków, Lenartów, Maślerzów, Jan, Katarzyna Turczyk, Karol, Maria Sukta, Czesław, Zofia Włodarczyk / Katarzyna, Maria, Franciszek Pandyra, Maria, Stanisław, Andrzej, Magdalena Dziadkowiec, Władysław Funek / Wojciech, Maria Talaga, Tadeusz Oprychał, Józef i Rozalia Płoszczyca Maria Hodana / Bronisława Ralska / Tadeusz, Ferdynand i Wiktoria Litwa, Józef i Wiktoria Żelazny, Antonina córka, Tekla i Franciszek Poradzisz / Łukasz Kęsek

 

 

 

 

 

 

 

 

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *