Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 11.30

5 listopada 2018 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła, księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Ks. Piotr Józef Węglarz, Ks. Adam Gacek, Ks, Józef Ślusarczyk, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka / Jan i Julia Maślerz, Franciszek Wyrostek, Benedykt syn / Zygmunt, Maria, Ludwik i Anna Bałuccy, Franciszek i Helena Wyrostek / Maria i Julian Golas, Władysław Kozaczyk / Kazimierz i Paweł Mitan, Maria i Jakub Mastalerz / Jan i Zofia Podmokły, Edward Nosal / Jan, Władysław, Józef i Magdalena Stasiak, Stanisław Pilch, Józefa Stachnik, Katarzyna Śmigla / Franciszek i Katarzyna Surówka, Władysław, Wojciech i Agnieszka Horab, Julian i Władysława Miękina / Władysław i Zofia Batko, Józef Miksa / Stefan Serafin, Grzegorz syn / Maria i Józef Kępa / Wojciech, Józefa i Klemens Górny, Władysław Maślerz, Krzysztof Ziajor / Anna, Jan i Wiesław Kucia, Józefa i Marian Wróblewscy / Stanisław i Władysława Pytel, zmarli z rodziny Rakoczych / Franciszek i Albina Kępa, Antoni Dąbrowski / Danuta, Dariusz, Władysław, Antonina, Adam i Stanisław Chlebda, Józefa Cygan, Anna i Józef Ślusarczyk / Ludwik i Janina Polusiak / Józef i Zofia Burkat, Jan syn, Maria i Jan Szymoniak / Antonina i Franciszek Filipiec, Stanisław syn, Tadeusz i Józefa Zabłoccy, Józefa i Jakub Batko, Jan syn / Stefania Lenart, Maria Duś, Jan i Wiktoria Kisiel, Jan i Albina Stoszek, Czesław i Zofia Włodarczyk, Karol i Majra Sukta, Jan i Katarzyna Turczyk, Antoni i Jadwiga Skałak / Tadeusz Opyrchał, Józef i Rozalia Płoszczyca, Maria Hodana / Barbara, Janina, Karol i Antonina Ralscy, Jadwiga Kęsek / Michał, Maria, Jan, Anna, Wiktoria i Irena Węglarz, Otto Mutter / Jan Baran, Aniela żona, Janusz i Józef Jasek, Józefa żona / Józefa, Wacław Olesek, Helena żona, Władysława Braś, Klemens Pachacz, Julia żona, Magdalena Podmokła / Maria i Antoni Panuś, Aniela Serafin, Karolina i Wacław Wójtowicz / Józef Maślerz, Maria żona, Andrzej syn / Tadeusz, Ferdynand i Wiktoria Litwa, Józef i Wiktoria Żelazny, Antonina córka / Zofia i Bolesław Szafraniec / Rozalia, Władysław i Józef Ralscy, Robert syn / Jan i Józef Puto, Maria żona, Antoni i Władysław synowie, Józef Płachta, Stefania żona, Stanisław Ścisłowicz / Stanisław i Maria Panuś, Marian syn, Julian i Natalia Żądło, Kazimierz syn, Stanisław Opryszek / Stefania i Józef Górka, Anna i Stanisław Poradzisz, Franciszek syn / Józef Panuś, Helena żona, Czesław syn / Józef Włodarczyk, Teresa Zduleczna, Józefa i Jan Wierciak / Józef, Włodarczyk, Teresa Zduleczna, Jan, Józefa, Stanisław i Władysława Wierciak / Jan i Zofia podmokły, Anastazja Więcek, Jan, Aniela i Franciszek Olesek, Wojciech i Bronisława Jasek, Władysław i Stanisław synowie / Izabela Kopp i zmarli z rodziny / Michał i Tekla Batko, Józef, Maria, Wanda i Józefa Frosztęga, Aleksander i Anna Szczypkowski / Helena i Franciszek Poradzisz z rodzicami, Aniela i Józef Kiszka z dziećmi, Barbara Gontarek, Antonina Olesek, Maria i Jan Padlikowscy / Stanisława i Franciszek Kubas, Helena Hnat / Bronisława ralska / Stanisław Horab, Zofia żona, Stanisław Kępa, Anna żona / Maria, Józef, Aleksander i Ryszard Sarneccy, Józefa i Władysław Kępa, Konsolata Sukta / Bronisław i Wiktoria Żąka / Marian Kęsek, Jakub, Anna i Bronisława Rykała, Anna córka / Wojciech Krupa, Rozalia żona / Tadeusz, Janina i Antoni Kęsek, Jan, Jakub, Antonina, Robert i Józef Trystuła, Matylda Gruchacz, Antoni Niepsuj, Andrzej Kubowicz, Jacek Bylica, Wojciech Bizoń / Stanisław Stasiak, Anna i Walenty Zduleczny / Piotr i Anna Ćwierz, Kazimierz syn, Józef i Bolesława Linda / Stanisław Kępa / Zofia Podmokła, Stanisław Kęsek, Maria Jędrzejewska / Anna Jantos / Stefania i Teodor Jantos / Władysław Funek, Maria, i Stanisław Dziadkowiec / Wacław, Józef i Zofia Żelazny, Józef i Zofia Sobczyk / Tadeusz, Wiktoria i Alojzy Kołodziejczyk, Jan, Bronisława, Józefa i Jan Batko, Danuta córka, Tadeusz, Adelajda i Władysław Swachta / Anna, Franciszek i Teresa Fijał / Irena i Wojciech Wójtowicz, Antonina, Władysław i Czesław Mucha, Janina, Adam i Elżbieta Piszczek, Maria Wojcieszek / Czesław Kulka, Jan Poradzisz, Zygmunt Tuczyński, Franciszka żona, Paweł syn, Bolesław Jopek, Bronisława żona / Stanisław, Janina i Tadeusz Grodek, Józefa i Władysław Śmigla / Klemens Śmigla / Ludwik i Władysława Słowik, Wanda Kopeć, Władysław i Maria Górka / Stanisław i Łukasz Kęsek / Teodor i Stefania Jantos, Stanisław i Łukasz Kęsek / Krzysztof Śliwa / Jan Kasprzycki / Stefan Podmokły, Józefa i Piotr Żak / Andrzej,Błażej i Zofia Bałuccy, Marian i Stefania Fąfara, zmarli z rodziny Bałuckich, Fąfarów i Samków, Józef i Antonina Rykała, Jan i Marian synowie, Wiktor i Maria Obajtek, Jan i Marian synowie, Jan i Janina Budzyński, Wojciech syn / Stefan i Janina Mastalerz /

 

 

 

 

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *