Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 7.00

5 listopada 2018 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła. Księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Ks. Julian Lachendro, Ks. Władysław Kajzer, Ks. Bronisław Bułka, Ks. Zenon Kudła, Ks. Józef Gąsiorowski, Ks. Józef Ślusarczyk, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka, Jan i Janina Surówka, Maria Rogoda, Wojciech, Aniela, Henryk i Katarzyna Seweryn, / Stanisław i Janina Piwowarczyk / Franciszek Piekarz, Stanisław syn, Maria córka, Andrzej Podmokły, Anna i Anna żony /Jan i Stefania Dudzik, Leszek Krupa / Zofia Suwaj, Antonina i Klemens Leśniak /Józef Ścigalski / Zofia, Franciszek, Agnieszka i Jan Kluba, Anna i Michał Kęsek / Katarzyna i Jan Sawiccy, Katarzyna córka, Anna i Franciszek Sawiccy / Maria i Józef Szymoniak /Jan i Helena Wyrostek, Zofia Mróz / Stanisław, Antonina i Franciszek Filipiec, Maria i Władysław Grabowscy / Antonina Wyrostek, Jan, Anna, Władysław Majda, Władysław syn / Jacenty, Marta, Michał i Tekla Batko, Jan i Anna Wyrostek, Franciszek, Józef i Stanisław synowie, Katarzyna i Antonina Horabik / Rozalia, Wojciech, Kazimiera, Wojciech i Szymon Wincenciak, Józef Kęsek / Monika Siejka / Maria i Józef Kępa, Maria i Emil Pawłowscy / Stanisław, Ludwik, Józef i Elżbieta Dura, Alojza, Filip, Maria, Antoni i Witold Misiura / Jan Bieś, Zofia żona, Janusz syn / Bronisław Justyniak, Wacław, Janina, Piotr i Wiktoria Popek, Józef i Julia Wyrostek / Bolesław i Janina Kluska, Bronisław Statkowski, Józef Jurkiewicz / Maria i Kazimierz Wójcik, Andrzej syn, Maria i Józef Filas / Władysław Banowski, Antonina żona, Stanisław Hujdus, Zofia żona, Mieczysław syn, Piotr Szlachetka / Józef , Anna i Anna Kijak . Czesław i Stanisława Górka, Rozalia Bała / Jan i Elżbieta Miksa, Julian Batko / Józef i Stanisław Słowik, Antonina Kościelniak . Maciej Włoch, Teofil Lenart / Maria i Władysław Kęsek, Teresa Fijał / Katarzyna i Jan Kościelniak / Józef, Stefania i Antonina Płachta / Stanisław Kępa / Józef i Teofila Tułacz, Jan i Eiktoria Skałaka, Jan i Cecylia Tomal, Bronisława Górowska / Zofia i Aleksander Maślerz / Walenty Bała, Aleksander i Wiktoria Bednarz, Jan syn / Ludwik i Joanna Gubała, Antoni i Zofia Batko / Bolesław i Bronisława Jopek / Walenty Puto, Stefania żona, Stanisław Węgrecki, Jadwiga żona / Antoni i Genowefa Skóra / Zofia i Józef Cygan, Janina i Franciszek Daniek, Gabriel Błachut / Mieczysław i Waleria Kazimierczak, Kazimierz i Eleonora Pilch, Anna, Walenty i Salomea Czepiel, Jan i Rozalia Gruchacz / Marian Maślerz, Elżbieta córka, Ludwik, Rozalia i Stanisław Skoczylas / Władysław Podmokły / Antoni i Emilia Salawa, Jan i Maria Braś, Stanisław i Anna Orzechowscy / Andrzej i Bronisława Domanus, Anna Pobożniak / Józef i Kunegunda Wojtas, Jan i Agnieszka Kluba / Leszek Kaczmarczyk / Julian Gajowski, Stanisław syn / Antoni, Andrzej, Anastazja, Teofil, Tadeusz i Anna Per, Piotr i Karolina Batko / Wojciech Klakurka, Maria i Wojciech Dąbrowscy / Władysław, Helena i Anna Włodarczyk, Jan i Wiktoria Bała / Józefa i Andrzej Tekieli, Marek syn, Agnieszka Salawa / Kazimierz i Helena Bodzioch, Antoni , Stefania i Józefa Szlósarczyk / Walenty i Katarzyna Włodarczyk, Teresa Zduleczna, Władysław i Maria Szlósarczyk, Andrzej i Magdalena Płotek, Franciszek i Józefa Płoskonka / Jan i Agnieszka Leśniak, Czesław i Maria Bartold, Zbigniew Świerczyński / Józef, Stanisława i Maria Salawa / Jan Drożdż, Józefa żona, Stanisław Batko, Antonina żona, Wojciech syn / Andrzej, Maria, z rodziny Skałków, Władysław i Maria Górka, Antoni i Piotr Surówka / Marcin i Rozalia Bajer / Leon Kościelniak, Jan i Zofia Szlósarczyk / Jan i Anna Kępa, Jan i Józefa Cienkosz / Wojciech i Helena Kaczmarczyk i ich synowie / Józef Jaśkowiec, Zofia żona, Stefan Węglaż z rodziną, Marian Szczypkowski, Kazimierz Kaczmarczyk, Czesław Góral, Anna żona / Anna Horabik, Maria Lenart / Stanisław Kościelniak, Józef i Rozalia Grzybek, Stanisław i Zbigniew synowie / Jan i Aniela Żak, Stanisław, Zofia i Maria Podmokły /Jan i Maria Śliwa / Władysław i Maria Bała, Józefa córka, Wojciech i Stefania Kania, Władysław syn / Anna, Jan, Zofia i Jan Horabik / Sabina Kasperek, Maria i Marian Mazurkiewicz / Stanisław Kościelniak, Tadeusz Ralski, Zofia żona / Jan, Wiktoria i Marek Dudzik, Władysław i Kazimiera Pilch, Stanisława córka, Stanisław i Halina Bogaccy, Tomasz syn, Renata Domagała / Jan i Antonina Mastalerz / Janina i Wacław Podmokły, Jan syn, Maria córka / Anna i Leon Tyrpa, Wacław i Stanisław synowie / Mieczysław Wójtowicz, Maria i Wiktor Sukta / Bolesław Zięba, Jan i Antonina Sąda, Zdzisław syn, Jan Hujdus, Leopold i Józefa Maniecki , Anna i Józefa Rykała / Marian i Jan Drożdż, Józefa zona, Franciszek Gorczyca, Stefania żona / Jadwiga i Władysław Olesek, Bernadetta i Eugeniusz Konieczny / Jan Batko, Anna i Maria żony, Józef i Stanisław synowie, Jan Batko Katarzyna żona, Marian Tekieli / Andrzej, Katarzyna, Maria, Walenty, Franciszek Mastalerz, Ludwik i Julia Serafin / Bronisława i Wojciech Miłkowski, Marian syn, Teodor Dróżdż/ Aniela i Kazimierz Wydra, Teodor Dróżdż / Stanisław Kozaczyk, Stanisław syn, Anna Ćwierz / Łukasz Kęsek, Jan i Helena Lenart, Janina córka, Andrzej i Maria Batko, Kazimierz i Piotr synowie / Antoni Kasperczyk, Anna żona, Józef i Marian synowie / Józef Kęsek, Katarzyna żona, Piotr Rusnarczyk / Kazimierz Kolbiarz, Maria i Jan Kurowski /

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *