Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 8.30

5 listopada 2018 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła, księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Józef Gąsiorowski, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka, / Janina i Zdzisław Sraga, Maria i Piotr Łętocha / Maria i Ludwik Kijak / Irena, Anna, Józef i Władysław Żak / Wiktoria Wojnarowska, z rodziny Wawnusiaków, i Kazanowskich / Zbigniew Kulka / Włodzimierz i Józefa Zabłoccy / Eugenia i Jan Piekarz, Stanisława i Czesław Górka, Maria i Jerzy Motyka / Antoni Liśkiewicz, Andrzej Ćiślik, Franciszek i Karolina Topa, Stanisław syn, Wiktoria, Antoni Zgłabisz, Apolonia i Marian Szczypokowscy i zmarli z tej rodziny, Zenon Stanisław i Jan Kołodziejczyk / Edward i Jadwiga Budzowscy, Jan i Anna Kęsek / Tadeusz Pietrzkiewicz / Franciszek, Anna i Aleksander Szczypkowscy, Anna Łabądź, Jan Trzeciak, Józefa Frosztęga / Maria i Wojciech Olesek, Grzegorz wnuk, Stanisław, Petronela Żądło, Maria synowa, Janina i Józef Braś, Jan i Tadeusz synowie, Władysława i Stefania synowe / Bronisława, Józef i Maria Ralscy / Zygmunt i Aleksandra Kołodziej, Jan i Tadeusz synowie, Jani Anna Batko, Antoni i Stanisław synowie, Władysław i Józefa Strzałka, Kazimierz i Zofia Cybulscy, Barbara córka, Jerzy zięć / Damian Batko / Anna, Wacław i Karolina Wójtowicz, Władysław i Maria Szlósarczyk / Małgorzata, Edward, Zofia i Tadeusz Ralscy, Wiktoria i Antoni Mleczek / Jerzy Kasperczyk / Wiktoria Ślusarczyk, Józef Kania, Antonina żona / Walenty i Anna Salawa, Tomasz i Katarzyna Sąda, Stanisław i Władysław synowie / Stanisław i Zofia Skałka, Henryk i Anna Arendarczyk / Stanisław Drożdż, Zofia żona, Franciszek Olesek, Stanisława zona, Franciszek syn / Maria i Józef Kępa / Maria, Antoni Filuciak, Kazimiera żona, Stefania Łętocha, Kazimiera Oprzędek / Józef i Anna Jamróz, Jan syn / Stanisław, Andrzej i Anna Kulka, Jan i Katarzyna Kościelniak, Franciszek i Stanisława Batko, Maria i Władysław Chorabik / Mirosław Szczerba / Władysław Banowski, Antonina żona, Henryk Lewandowski, Alina żona / Janina i Bożena Surówka / Tadeusz Górka z rodzicami / Józef i Antonina Pilch, Józef syn / Stanisław, Antonina i Franciszek Filipiec, Jan Batko, Maria Szlaga, Wiktoria i Stanisław Żaba, Tadeusz i jan synowie, Zofia i Barbara córki / Bronisława Lenart, Władysław, Stanisław i Józefa Piekarz / Jan i Maria Pachacz / Antoni i Maria Burkat, Antoni syn, Mirosława żona / Marian, Józef, Anna i Maria Łapa, Jerzy, Wanda i Eugeniusz Szafraniec, Jan Teper, Elżbieta Płachta / Antoni Kęsek / Karolina i Wacław Wójtowicz / Maria i Zbigniew Sadzik, Antonina i Kazimierz Kulon / Stanisław i Józefa Słowik, Aleksander i Maria Bała, Marcin i Maria Oramus / Jan Lepa, Maria żona, Jan Salawa, Aniela siostra, Karol i Maria Banaś, Julian syn, Wojciech Dybeł, Stanisława córka / Wojciech i Katarzyna Poradzisz / Władysław i Aniela Jaśkowiec / Ludwik Gubała, Joanna córka, Jan Kluba / Jan, Helena, Wojciech i Wiktoria Płachta, Zofia córka, Józef wnuk, Jacenty Drożdż / Anna i Władysław Łętocha / Maria i Wojciech Talaga, Helena, Władysław, Antonina i Józef Rykała, Maria i Józef Kęsek / Stanisław i Anna Poradzisz, Franciszek syn / Stefan Krupa / Marian Łętocha / Marian Ulman, Jan Bizoń / Helena i Stefan Olesek, Marian syn, Stanisław Mróz / Józef Horab, Zofia żona, Adam Kiszka / Stefania i Władysław Wójtowicz, Jan i Katarzyna Jasek / Helena, Walenty Piekarz, Zofia żona / Zbigniew Talaga / Józef Kubatek, Stefania zona, Śmigla, Stefania żona, Józef syn, Maria Klimas córka / Władysław i Aniela Jaśkowiec / Marian i Józefa Ralscy, Piotr i Anna Szczerbowscy / Maria, Stanisław i Helena Witowscy / WładysławWładysław, Antonina, Stanisław, Adam, Dariusz, Danuta i Anna Chlebda, Józefa Cygan, Ludwik i Antonina Kowal, Adam i Jan zięciowie, Jan Szmuc / Julian, Józef i Józefa Batko, Michał i Maria Piekarz / Marek Dudzik / Stanisław i Anna Bętkowscy, Jan i Janina Gubała, Stefan Janus / Andrzej Kościelniak, Helena i Władysław Rykała, Michał i Maria Jarosz, Maria i Wojciech Talaga / Mikołaj i Rozalia Zięba, Klemens i Katarzyna Lenart / Maria i Julian Galas / Michał i Anna Tais, Władysław syn, Maria Żelazna / Franciszek i Maria Mirek, Jan i Helena Wyrostek, Jan i Józefa Drąg / Józef, Władysław i Maria Szlósarczyk, Janina i Wojciech Bigos / Wojciech, Teresa i Anna Mitan / Władysław i Stanisława Pytel, Wacław Rakoczy, Marian Kościelniak, Anna Górka / Wiktor i Maria Sukta, Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka / Bogusław Zapała / Bolesław Kępa / Janina i Marian Jaworscy / Mariusz, Michał i Józefa Śliwa, Anna, Jan Mitan, Zofia żona / Jan i Stanisława Chrzanowscy, Piotr Panuś, Maria i Maria żony / Bronisława batko, Ludwik Muniak / Jan i Anna Kępa, Stanisław i Maria Panuś, Wojciech i Józefa Knapczyk / Antoni, Stefania i Józefa Szlósarczyk / Stefan i Rozalia Ryś / Maria, Zygmunt i Stefania Piskorz / Piotr Opryszek, Aniela Cygan / Józef Kęsek, Ryszard syn / Józef i Anna Łapa, Marian syn, Maria synowa, Michał i Wiktoria Żyła, Wojciech i Zofia Oramus, Jan Teper / Józef Kościelniak, Stefania żona, Stanisław syn / Walenty Gogól, Katarzyna żona, Agnieszka córka / Andrzej i Tekla Jędrzejczyk, Józef Irzyk / Kazimierz i Józefa Wójtowicz, Kazimierz Drożdż / Kazimierz, Janina i Stanisław Jeziorscy / Anna, Bronisława, Jakub i Anna Rykała / Stanisław i Józefa Hujdus / Agnieszka i Wojciech Oramus, Helena i Władysław Nosal, Zbigniew syn, Piotr wnuk / Zofia Mitan, Antonina, Stanisław i Wojciech Batko / Edward Piekarz, Helena i Stanisław Rynczak / Władysław i Emilia Jaśkowiec, Michał i Maria Piekarz / Jan i Maria Batko / Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka / Janina i Wacław Popek, Anna i Wojciech Sukta / Eugenia, Ludwik, Julia i Michał Gubała / Mieczysław Wiśniewski, Janina żona, Kazimiera Sala / Bronisława i Stanisław Kęsek, Zofia i Jan Panikowski / Stanisław Maślerz, Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka, Władysław Durek, Małgorzata córka / Józef Oskwarek, zmarli z rodziny Oskwarek i Stachura / Jan i Stanisława Chrzanowscy, Jakub, Rozalia i Maria Kęsek / Grażyna Michta – Świderska / Bolesław i Bronisława Bednarczyk, Władysław Mitan / Piotr i Zofia Szlósarczyk / Maria, Władysław, Aniela i Stanisław Stasiak / Magdalena i Władysław Gajowski, Karol syn / Jan i Anna Mastalerz / Wacław Banowski, Władysław i Maria Klupa, Stanisław i Alfreda Przybył, Ryszard i Wanda Michalik /

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *