Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Wypominki godz. 8.30

12 listopada 2017 Wypominki 0

Miłosierdziu Bożemu i naszym pobożnym modlitwom polecają się zmarli:

    Fundatorzy, dobrodzieje, budowniczy naszego kościoła, księża: Ks. Augustyn Dewera, Ks. Władysław Tarasek, Ks. Józef Kozicki, Ks. Ludwik Frączek, Ks. Jan Fiedor, Ks. Zygmunt Krywult, Ks. Antoni Sawicki, Ks. Stanisław Sawicki, Ks. Franciszek Gabryl, Ks. Antoni Szuta, Ks. Władysław Kawczak, Ks. Tadeusz Siuta, Ks. Józef Gąsiorowski, Siostra Albina Zofia Magiera, Siostra Alodia Aniela Majchrzak, Siostra Emiliana Agnieszka Sawicka, Siostra Hilaria Stanisława Derus, Siostra Anna Maria Bronisława Bzowska, Siostra Zofia Maria Benigna Brzezińska, Siostra Antonina Maria Benedykta Maniecka, / Bolesław i Bronisława Bednarczyk, Władysław Mitan / Maria i Wojciech Talaga, Helena i Władysław, Antonina i Józef Rykała, Maria i Józef Kęsek / Antoni, Maria, Antoni i Mirosława Burkat / Stanisław, Bronisława, Walenty i Maria Kęsek, Jan i Zofia Pańkowscy, Antoni i Anna Płachta / Józef i Zofia Maślerz, Andrzej syn, Józef i Józefa Skałka / Zofia Mitan, Antonina, Stanisław i Wojciech Batko / Zbigniew Talaga / Wojciech, Anna, Maria, Jakub i Rozalia Kęsek, Jan i Stanisława Chrzanowscy / Maria i Ludwik Kijak / Maria i Franciszek Cegielscy / Marian, Józefa i Józef Ralscy, Piotr i Anna Szczerbowscy / Maria i Julian Galas / Stanisław, Maria, i Jan Szlósarczyk, Karol i Salomea Piekarz / Bogusław Zapała / Mirosław Szczerba / Jan, Zygmunt, Aleksandra Kołodziejczyk, Jan, Anna, Stanisław, Antoni Batko, Władysław, Józefa, Strzałka, Barbara, Zofia i Kazimierz Cybulscy, Jerzy zięć / Janina i Wacław Popek, Anna i Wojciech Sukta / Jan i Maria Batko / Magdalena, Władysława i Karo Gajewscy, Maria i Andrzej Stasiak / Maria, Władysława, Aniela i Stanisław Stasiak / Maria i Władysław Bała / Jan i Stanisława Chrzanowscy, Piotr Panuś, Maria i Maria żony / Marian i Helena Witowscy / Marek Dudzik / Anna i Stanisław Poradzisz, Franciszek syn / Piotr Opryszek, Jan Nowak / Antoni, Kazimiera i Maria Filuciak, Stefania Łętocha, Kazimiera Oprzędek / Józef i Stefania Kościelniak, Stanisław syn / Walenty i Katarzyna Gogól, Agnieszka córka / Irena, Anna, Józef i Władysław Żak / Stanisław i Wiktoria Żaba, córki Zofia i Barbara, synowie Jan i Tadeusz, Franciszek i Antonina Filipiec, Jan, Jakub i Józefa Batko, Maria Szlaga / Wiktor i Maria Sukta, Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka/ Marian Kościelniak, Anna Górka, Wacław Rakoczy, Władysława i Stanisław Pytel / Józef Kęsek, syn Ryszard / Józef Oskwarek i zmarli z rodziny Oskwarek i Stachura / Andrzej Kościelniak, Władysław i Helena Rykała, Michał i Maria Jarosz, Wojciech i Maria Talaga / Stanisław Maślerz, Piotr i Katarzyna Podmokły, Zofia córka / Władysław Durek, Małgorzata córka / Jan i Anna Mastalerz / Mariusz, Michał, Józefa, Sylwia, Anna, Jan i Maria Mitan / Wojciech, Teresa i Anna Mitan / Piotr i Zofia Szlósarczyk / Wojciech i Agnieszka Oramus, Władysław i Helena Nosal, Zbigniew syn, Piotr wnuk / Mikołaj i Rozalia Zięba, Klemens, Katarzyna i Salomea Lenart / Franciszek i Maria Mirek, Jan i Helena Wyrostek, Jan i Józefa Drąg / Stanisław i Zofia Drożdż, Franciszek i Stanisława Batko, Maria Horabik / Anna i Stanisław Bętkowscy, Jan Gubała, Stefan Janus / Stanisław Skałka, Anna i Henryk Arendarczyk / Wanda, Ryszard, Emilia i Marian Michalik, Jan, Ludmiła i Zofia Trzósło, Maria Zmiertka / Wacław Banowski, Władysław i Maria Kulpa, Stanisław i Alfreda Przybył, Barbara Nawrot / Jan i  Maria Lepa, Jan Salawa, Aniela siostra, Julian Banaś z rodzicami, Wojciech Dybeł, Stanisława córka / Michał, Anna i Władysław Tais, Maria Żelazna / Józef i Anna Łapa, Maria synowa, Marian syn, Michał i Wiktoria Żyła, Wojciech i Zofia Oramus, Jan Teper / Antoni, Stefania i Józefa Szlósarczyk / Janina Sraga, Maria i Piotr Łętocha / Antonina Kęsek / Jan i Ludmiła Szlósarczyk / Roman Swachta, Stefan Kępa, syn Stanisław, Piotr i Wiktoria Piekarz, Jan i Maria Kępa / Wojciech i Katarzyna Poradzisz / Jan i Zofia Piwowarczyk, Ryszard syn, Tadeusz Snoch / Jan Bizoń, Marian Ulman / Maria i Józef Kępa / Stanisław, Andrzej i Antonina Kulka, Jan i Katarzyna Kościelniak, Franciszek i Stanisław Olesek, Franciszek syn, Franciszek i Stanisława Batko, Władysław i Maria Chorabik / Józef, Władysław i Maria Szlósarczyk, Janina i Wojciech Bigos / Jan, Anna Kępa, Stanisław i Maria Panuś, Wojciech i Józefa Knapczyk / Kazimierz i Emilia Łapa / Janina i Bożena Surówka / Anna i Władysław Łętocha / Władysław i Antonina Banowscy, Henryk i Alina Lewandowscy / Julian Gajowski, Stanisław syn / Kazimierz i Józefa Wójtowicz, Kazimierz Drożdż / Stanisław i Józefa Słowik, Aleksander i Maria Bała, Marcin i Maria Oramus / Józef i Antonina Pilch, Józef syn / Władysław i Aniela Jaśkowiec / Stefan i Rozalia Ryś / Józef i Zofia Horab, Adam i Ludwika Kiszka, Adam syn , Zofia Buksiak, Franciszek Poleniak, Ludwika Roman, Władysław i Anna Kiszka / Józef i Józefa Batko, Julian syn, Michał i Maria Piekarz / Mieczysław i Janina Wiśniewscy, Kazimiera Sala / Władysław, Antonina, syn Adam i Stanisław, wnuk Dariusz, synowe Anna i Danuta, Ludwika i Antonina Kowal, zięciowie Adam i Jerzy, Józef Cygan, Józefa Lupa, Jan Szmuc / Marian Łętocha / Jakub i Agnieszka Nosal, synowie Jan i Eugeniusz, wnuki Stanisław i Krystyna . Stefan i Marian Krupa, Helena, Zofia i Walenty Piekarz, Zofia i Stanisław Drożdż / Stanisław, Józefa Hujdus, Janina, Kazimierz i Stanisław Jeziorscy, Jakub, Anna, Bronisława i Anna Rykała / Marianna Bałt, Anna i Karol Nowosielscy / Aniela i Władysław Jaśkowiec / Edward i Janina Gubała, Józef i Albina Mastalerz / Edward Piekarz, Helena i Stanisław Rynczak / Władysław i Emilia Jaśkowiec, Michał i Maria Piekarz, Anna Cetera / Jan i Eugenia Piekarz, Jerzy i Maria Motyka / Władysław, Stanisław i Józefa Piekarz, Bronisława Lenart, Józef i Antonina Grabarczyk, Marian i Barbara Grabarczyk, / Franciszek i Karolina Topa, Stanisław syn, Jan Kołodziejczyk, Zenon, Wiktoria Zgłobisz, Antoni syn, Marian i Apolonia Szczypkowscy / Zofia, Walenty i Helena Piekarz, Józef Eichler / Jan Trzeciak, Józef Łabędź / Marek Wasilewski, Teresa i Stefan Wasilewscy, Krystyna i Zdzisław Nowak / Jan i Aniela Baran, Józef i Józefa Jasek, Janusz syn / Małgorzata i Edward Ralscy, Wiktoria i Antoni Mleczek / Edward i Jadwiga Budzowscy, Jan i Anna Kęsek / Damian Batko / Bronisława, Józef i Maria Ralscy, Józef i Antonina Garbarczyk / Władysław Pachacz, Józef i Julia Wyrostek / Antonina Olesek, Maria i Józef Saletra / Józef i Stefania Kubatek, Stanisław i Stefania Śmigla, Józef syn, Maria Klimas córka / Jan i Helena, Wojciech i Wiktoria Płachta, Zofia córka, Józef wnuk, Jacenty Drożdż, Józef i Anna Jamróz / Tadeusz Pietrzkiewicz / Bronisława Batko, Ludwik Muniak / Marian, Helena i Stefan Olesek, Stanisław Mróz / Anna, Aleksander, Franciszek Szczypkowscy, Anna Łabędź, Józefa Frosztęga / Antonina Olesek, Józef syn, Franciszek i Helena Poradzisz / Zofia Suwaj / Wojciech i Maria Olesek, Grzegorz wnuk, Józef i Janina Braś, Jan i Tadeusz synowie, Stefania i Władysława synowe / Wacław, Zofia i Józef Żelazny, Antoni, Maria i Aniela Dłubacz, Franciszek Chrynyk, Maria i Jan Stojek, Stanisław Solarz / Bronisław Justyniak / Walenty i Anna Salawa, Tomasz i Katarzyna Sąda, Władysław, Stanisław synowie / Ludwik i Maria Tekieli oraz zmarli rodzice / Maria i Zbigniew Sadzik, Antonina i Kazimierz Kulon

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące. W ich intencji módlmy się słowami litanii za zmarłych

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *