Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

X NIEDZIELA ZWYKŁA (10.06.2018)

10 czerwca 2018 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Jezus Miłosierny uświadamia nam dzisiaj, że kto pełni wolę Ojca, ten należy do Jego najbliższej – Bożej Rodziny. Uczestnicząc w Eucharystii uczymy się odkrywać Bożą wolę i pełnić dzieła miłości. Naszymi ofiarami wspieramy budowę nowego Kościoła w Parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Bodzanowie.

W środę (13.VI.) wspomnienie św. Antoniego z Padwy, kapłana i dra Kościoła. Z racji 2 środy miesiąca zapraszam na kolejny dzień nowenny miesięcy przygotowującej nas do 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. Rozpoczęcie o godz. 1815.

W piątek (15.VI) III Piątek miesiąca – DZIEŃ MIŁOSIERDZIA BOŻEGO. Rano o godz. 615 i wieczorem o godz. 1815wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Przed wieczorną Mszą świętą procesja eucharystyczna. Zapraszamy do niesienia baldachimu, świec, feretronów i obrazów oraz dziewczynki do sypania kwiatków i chłopców do dzwonków. Chorych odwiedzimy o godz. 830. Jeżeli są jakieś nowe osoby, które czekają na posługę sakramentalną proszę o zgłoszenie ich w zakrystii lub w kancelarii.

Serdecznie dziękuję za sprzątanie kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach proszę rodziny: Maria Nosal, Marek i Barbara Nosal, Barbara i Stanisław Wójtowicz, Bogdan i Marta Wincenciak, Maria Kasprzycka, Józefa Juszczak. Do sprzątania kościoła w Drogini proszę rodziny: Jan i Maria Drożdż, Paweł i Monika Banowscy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *