Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

XI NIEDZIELA ZWYKŁA(17.06.2018)

1 lipca 2018 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.

W środę (20.VI.) Msza święta z nowenną do Matki Bożej Niestającej pomocy o godz. 1900.

W czwartek (22.VI.) zapraszam młodzież z klasy III gimnazjum, która przyjęła sakrament bierzmowania na spotkanie o godz. 1700.

Kolejny rok szkolny i katechetyczny dobiega końca. W piątek, 22 czerwca podczas Mszy Świętej o godz. 800 podziękujemy dobremu Bogu za wszystkie otrzymane dary i łaski w ciągu tego czasu pracy i nauki oraz poprosimy o bezpieczne i szczęśliwe wakacje. Zapraszamy na tę liturgię dzieci, młodzież, rodziców, nauczycieli, katechetów, wychowawców, a także pracowników ZPO Osieczany i Droginia.

W sobotę (23.VI.) .) będziemy obchodzić Dzień Ojca. Swoimi modlitwami obejmijmy wszystkich tatusiów dla żyjących wypraszając obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.

Serdecznie dziękujemy za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny: Andrzej i Anna Filas, Andrzej i Zofia Bizoń, Tomasz i Sylwia Bizoń, Janusz i Zofia Talaga, Agnieszka Horab, Kazimierz i Monika Mielniczuk, Jan i Janina Maślerz. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Piotr i Katarzyna Sładek, Bogdan i Joanna Słowakiewicz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *