Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

XIV Niedziela Zwykła (05.07.2020)

4 lipca 2020 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

W dzisiejszą niedzielę zgodnie z prośbą abp. Marka Jędraszewskiego naszymi ofiarami do puszek możemy wesprzeć poszkodowanych w wyniku klęsk żywiołowych z naszej archidiecezji. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca, na zakończenie Mszy świętej wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek (6.VII.) wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy.

W środę (8.VII.) wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana. O godz. 1900 Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a po niej Msza święta.

W piątek (10 VII.) między godziną 1000 a 1100 przez naszą parafię będzie przechodziła Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Pielgrzymi zatrzymają się przy kościele na godzinny odpoczynek. Jak w ubiegłym roku postarajmy przygotować słodki poczęstunek dla pątników zmierzających do domu naszej kochanej Matki.

W sobotę ( 11.VII.) święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.

W tym tygodniu kancelaria parafialna zamiast w środę będzie czynna w czwartek od 1600 do 1700. Za utrudnienia przepraszamy.

Serdecznie dziękujemy za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie złożone ofiary na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach proszę rodziny: Wiesława Talaga, Gabriela i Łukasz Talaga, Karolina i Dariusz Talaga, Aleksandra i Grzegorz Rapacz, Jadwiga Krupa, Renata i Sebastian Gołdon, Barbara i Roman Skóra, Natalia i Piotr Kurowscy, Stanisława i Zbigniew Dudzik. Do posługi w kościele w Drogini prosimy rodziny: Stanisław i Janina Banowscy, Tomasz i Anna Karlińscy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *