Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA(7.07.2019)

7 lipca 2019 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Radość spotkania z Chrystusem podczas niedzielnej Eucharystii rozpala serca wierzących nową gorliwością w podążaniu drogami wiary. Niech wolny od wielu codziennych obowiązków czas wakacji i urlopów pozwoli nam jeszcze głębiej przeżywać spotkania z Panem. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek (8.VII.) wspomnienie św. Jana z Dukli. 50 rocznica śmierci księdza Prałata Ludwika Frączka.

W środę (10.VII.) między godziną 1000 a 1100 przez naszą parafię będzie przechodziła XXXVI Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Pielgrzymi zatrzymają się przy kościele na godzinny odpoczynek. Jak w poprzednich latach postarajmy przygotować słodki poczęstunek dla pątników zmierzających do domu naszej kochanej Matki. Zapraszam do pomocy na godz. 830. O godz. 1900 Msza święta z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

W czwartek (11.VII.) święto św. Benedykta, opata – Patrona Europy.

W piątek (12.VII.) fundacja Pomoc Kościołowi w Potrzebie wraz z firmą Green Office Ecologic organizuje zbiórkę zużytego sprzętu elektronicznego i elektrycznego, z której dochód przeznaczony jest na finansowanie projektów realizowanych przez Fundację. Sprzęt można składać na parkingu przed kościołem od rana najpóźniej do godz. 1000. Z racji II piątku miesiąca o godz. 1750 modlitwa do św. Wojciecha BM patrona naszej parafii.

W sobotę (13.VII.) wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.

Członków Parafialnej Rady Duszpasterskiej serdecznie zapraszam na spotkanie w niedzielę 4 sierpnia na godz. 2000

Serdecznie dziękujemy za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie składane ofiary na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny: Józef i Katarzyna Mardaus, Paweł i Halina Łętocha, Lucyna i Eugeniusz Ryś, Tadeusz i Anna Podmokły, Bartłomiej i Iwona Gryglak, Andrzej i Halina Popek, Stanisław i Irena Piekarz. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Andrzej i Halina Banowscy, Edward Oramus.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *