Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA(9.09.2018)

12 września 2018 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Rozpoczynający się dzisiaj VIII Tydzień Wychowania jest dla nas szansą odkrywania źródeł Bożej mądrości oraz towarzyszenia dzieciom i młodzieży w trudzie i radości pomnażania otrzymanych od Boga talentów oraz trafnego rozpoznania swego powołania.

W poniedziałek (10. IX.) wspomnienie św. Piotra Klawera, kapłana. Chętnych na pielgrzymkę do Włoch z okazji 40 rocznicy wyboru na Stolicę Piotrową św. Jana Pawła II zapraszam na spotkanie na godz. 1900.

W środę (12. IX.) wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi. Z racji 2 środy miesiąca zapraszamy na kolejny dzień nowenny miesięcy przygotowującej nas do 100 rocznicy odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę. O godz. 1715 różaniec w intencji Ojczyzny, następnie nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i Msza święta.

W czwartek (13. IX.) wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i dra Kościoła.

W piątek (14. IX.) święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Zapraszamy na Drogę Krzyżową na Giewont Wyjazd o godz. 700. Koszt 25 zł. Zapisy w zakrystii do środy.

W sobotą (15. IX.) wspomnienie NMP Bolesnej.

W przyszłą niedzielę (16.IX.) pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Jest organizowany autobus z naszej parafii. Zapisy w zakrystii do środy. Wyjazd o godz. 730. Członków Rady Parafialnej serdecznie zapraszam na spotkanie na godz. 1630.

Serdecznie dziękuję kolejnym rodzinom za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie składane ofiary na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny: Janina Gwóźdź, Marek i Justyna Piekarz, Tomasz i Izabela Wójtowicz, Bogdan i Edyta Kęsek, Paweł i Monika Kęsek, Jan i Halina Kęsek, Piotr i Anna Jędrocha. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Mariusz i Anna Dybeł, Witold i Anna Wawrzynek, Maria Banaś.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *