Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Zaproszenie do codziennej modlitwy Różańcowej

19 marca 2020 Aktualności 1

Zapraszam wszystkie rodziny naszej parafii do dzielenia się z innymi zaproszeniem do modlitwy różańcowej w rodzinach codziennie o godz. 2030. Wysyłajcie swoje rodzinne selfie na adres parafia@parafiaosieczany.pl z dopiskiem #GotowiDoModlitwy. Niech św. Józef dzisiejszy patron, jak niegdyś uratował Dziecię z Jezus z niebezpieczeństwa, które groziło jego życiu ma wszystkich Parafian w swojej przemożnej opiece.

Ks. Bogusław Seweryn

Ks. Prałat Piotr Sieja

One Response

  1. Irena Łapa pisze:

    Dziękuję bardzo za ułatwienie mi uczestniczenia w modlitwie różańcowej i adoracji Najświętszego Sakramentu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *