2 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU (05.03.2023)

4 marca 2023 Ogłoszenia parafialne 0

1. Dzisiejszej niedzieli w liturgii Kościoła przeżywamy 2. niedzielę Wielkiego Postu. Jest to zarazem pierwsza niedziela miesiąca marca. Na zakończenie Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Słowa Bożego.

2. W poniedziałek 6 marca na spotkanie zapraszamy kandydatów do bierzmowania z kl. VI, godz. 16.00 i z kl. VII, godz. 16.45.

3. Za tydzień w 3. niedzielę Wielkiego Postu rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi ks. Tomasz Szurek, kapłan archidiecezji łódzkiej. Program rekolekcji zostanie wywieszony na tablicach ogłoszeń, jak i zamieszczony na stronie internetowej parafii.

4.
Zachęcamy do korzystania z sakramentu spowiedzi. W tygodniu spowiadamy pół godziny przed mszą św., a w niedziele podczas Mszy św.

5. Zachęcamy również do zakupu baranka na stół wielkanocny. Zebrane środki wesprą dzieła prowadzone przez krakowską Caritas. Na Gorzkich Żalach zbierane będą ofiary na dekorację do Grobu Pańskiego.

6. W miesiącu lutym na cele gospodarcze parafii złożono 5170 zł. Bóg zapłać za wszystkie ofiary składane na potrzeby materialne parafii.