21 NIEDZIELA ZWYKŁA (21.08.2022)

21 sierpnia 2022 Ogłoszenia parafialne 0

1. W dniu dzisiejszym w liturgii Kościoła przeżywamy 21. niedzielę okresu zwykłego.

• w poniedziałek 22 sierpnia wspomnienie NMP Królowej;
  • w środę 24 sierpnia święto św. Bartłomieja, apostoła;
  • w piątek 26 sierpnia uroczystość NMP Częstochowskiej;
  • w sobotę 27 sierpnia wspomnienie św. Moniki.

3. W środę po Mszy św. wieczornej Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań do skrzynki przed obrazem.

4.
W sobotę 27 sierpnia 50. pielgrzymka dziękczynna młodzieży do Kalwarii Zebrzydowskiej za dar wakacyjnych rekolekcji.

5. W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, parafialne dziękczynienie za plony ziemi na Mszy św. o godz. 11.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy całą parafię. O godz. 16.00 rozpocznie się piknik pod altaną przy plebani. Organizatorzy przygotowali różne atrakcje, proszą jedynie o przyniesienie ciast, ciasteczek. Wszyscy parafianie są na piknik zaproszeni.