Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA(26.05.2019)

26 maja 2019 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Dziękując Bogu za wspólnotę Kościoła świętego, który jest naszą Matką, otaczamy wdzięczną modlitwą wszystkie matki, które przekazały nam dar życia oraz skarb wiary.

Zgodnie z tradycją w naszej parafii Chrystusa wstępującego do nieba prosimy o błogosławieństwo Boże dla wszystkich pracujących na roli, oraz o dobre urodzaje i zachowanie od klęsk żywiołowych. Plan modlitwy w gablocie i na stronie internetowej.

Młodzież klas 8 SP i 3 Gimnazjum od poniedziałku do środy zapraszam na Triduum przed przyjęciem Sakramentu Bierzmowania.

W czwartek (30.V.) zapraszam na próbę przed Modlitwą Uwielbienia na godz. 1900 Grupę Uwielbienia i Wszystkich chętnych.

W piątek (31. V.) O godz. 1730 ostatnie nabożeństwo majowe z procesją eucharystyczną następnie Msza święta. Zapraszam do niesienia baldachimu, świec, młodzież do feretronów i obrazów oraz dziewczynki do sypania kwiatów i chłopców do dzwonków.

W sobotę (1.VI.) z racji I soboty miesiąca na godz. 1715 zapraszamy na nabożeństwo ku czci Niepokalanego Serca NMP. , szczególnie Róże Żywego Różańca. Po nabożeństwie zapraszam na Mszę świętą prymicyją, którą odprawi ks. Marek Kulman. Po Mszy świętej ksiądz Prymicjant zaprasza na spotkanie przy altanie.

Od przyszłej niedzieli msze święte wieczorne będą o godz. 1900.

Serdecznie dziękuję za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę, za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu o sprzątanie kościoła w Osieczanach proszę rodziców i młodzież Bierzmowaną O sprzątanie kościoła w Drogini proszę rodziny: Piotr i Katarzyna Sładek, Bogdan i Joanna Słowakiewicz.

Proszono o przekazanie zaproszenia: Stowarzyszenie „Droginia dla pokoleń” zaprasza na Festiwal Aktywności dla mieszkańców Drogini, który odbędzie się w dn. 26.05.2019r. w godzinach 14:00-18:00 w budynku OSP w Drogini.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *