Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Ogłoszenia duszpasterskie na 14 niedzielę zwykłą (04.07.2021)

3 lipca 2021 Aktualności Ogłoszenia parafialne 0

Dziś 14 niedziela zwykła i pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszy świętej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek bł. Marię Teresę Ledóchowską, dziewicę, w czwartek św. Jana z Dukli, prezbitera.

Od 10 do 16 lipca odbywa się 38 Piesza Pielgrzymka z Trzemeśni na Jasną Górę. Szczegółowy plan i informacje dotyczące zapisów są na plakacie w gablotce przed kościołem. Zachęcamy do pielgrzymowania. Również dla chcących pielgrzymować pieszo w sierpniu na Jasną Górę są informacje na plakacie przed wejściem.

Pielgrzymka trzemeśniańska zatrzyma się przy naszym kościele na godzinny postój w sobotę 10 lipca ok. godz. 10.00. Chętnych do pomocy w ugoszczeniu pielgrzymów prosimy o przyniesienie ciasta, owoców, napojów do altany na godz. 8.30.

W kancelarii parafialnej można rezerwować intencje Mszy świętych na 2022 rok. Z uwagi na dużą ilość intencji należy to robić z co najmniej półrocznym wyprzedzeniem.

Sprzątanie w Osieczanach: Janusz Nosal,Teresa Głąb, Anna Mucha, Łukasz i Liliana Gajdek, Krzysztof i Wiesława Hodana, Czesław i Beata Podmokły Marcin i Anna Obłaza. Sprzątanie w Drogini: Rafał i Martyna Tekieli, Irena Śmigla, Andrzej Śmigla. Bóg zapłać za pomoc.

Na poszkodowanych w pożarze w Nowej Białej zostało złożone 10 992 zł. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom. Kwota ta została już przekazana na konto Wydziału Charytatywnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *