Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Ogłoszenia duszpasterskie na 16 niedzielę zwykłą (18.07.2021)

18 lipca 2021 Aktualności Ogłoszenia parafialne 0

W tym tygodniu przypada w kalendarzu liturgicznym święto św. Marii Magdaleny w czwartek, święto św. Brygidy zakonnicy w piątek  i św. Kingi w sobotę.

W przyszłą niedzielę w dzień św. Krzysztofa po każdej Mszy świętej pobłogosławimy pojazdy mechaniczne na parkingu przed kościołem i plebanią. Złożone przy tej okazji ofiary przekażemy na zakup środków transportu potrzebnych misjonarzom w ich placówkach na całym świecie.

W środę zapraszamy na wieczorną Mszę świętą i nowennę do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. Zachęcamy do składania osobistych próśb i podziękowań do Matki Bożej.

W sobotę zapraszamy na godz. 18.15 na różaniec z rozważaniami Prymasa Tysiąclecia w ramach nowenny tygodni przed beatyfikacją kardynała Wyszyńskiego.

Zapraszamy na 41 Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę. Grupa z Myślenic wyruszy z Sanktuarium MB Pani Myślenickiej 5 sierpnia. Zapisy od 25 lipca; szczegóły na stronie internetowej Sanktuarium.

Sprzątanie w Osieczanach: Piotr i Joanna Ćwierz, Tadeusz i Bożena Horabik, Marcin i Dorota Horabik, Agnieszka Kwoka, Łukasz i Edyta Gacek, Józef i Janina Jamróz, Andrzej i Maria Malinowscy. Sprzątanie w Drogini: Tadeusz i Izabella Drożdż, Adam i Jadwiga Kusiak,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *