Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

Ogłoszenia duszpasterskie na 25 niedzielę zwykłą (20.09.2020)

19 września 2020 Aktualności Ogłoszenia parafialne 0

Jutro przypada święto św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty, w środę wspomnienie św. o. Pio zakonnika, w sobotę świętych męczenników Kosmy i Damiana.

Msze święte w sobotę wieczór odprawiane są według formularza niedzielnego. Nie jest to zachęta do nieuczestniczenia we Mszy świętej w niedzielę, a raczej zaznaczenie, że rozpoczynamy już wieczorem świętowanie Dnia Pańskiego.

W przyszłym tygodniu rozpoczyna się przygotowanie do bierzmowania; spotkanie we wtorek o godz. 16.30 będzie miała klasa VII. Informacje o przygotowaniu do bierzmowania są wywieszone w gablocie.

W przyszłą niedzielę zapraszamy na Mszę świętą o godz. 18.00 rodziców i dzieci z klas III, które w tym roku będą przygotowywać się do Pierwszej Komunii świętej. Po Mszy świętej będzie krótkie spotkanie.

Rodzina chorego Zbyszka Niechajewicza dziękuje wszystkim, którzy wsparli materialnie i duchowo jego leczenie w ostatnią niedzielę. Zebrano ofiarę w wysokości 4800 zł 60 gr. Podziękowanie od rodziny i Fundacji „Bądźmy Razem” jest wywieszone w gablocie.

Bóg zapłać składamy za posprzątanie kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę i za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. W najbliższym tygodniu do posługi w kościele w Osieczanach prosimy rodziny: Anna i Wiesław Opalińscy, Marta i Szymon Dyczkowscy, Agata i Marcin Batko, Michał Poradzisz, Monika i Damian Kościelniak, Magdalena i Jarosław Dąbrowscy. Do sprzątania kościoła w Drogini prosimy rodziny: Mariusz i Anna Dybeł, Witold i Anna Wawrzynek, Maria Banaś.

W związku z wciąż trwającym zagrożeniem epidemicznym przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa w kościele, zachowaniu dystansu oraz możliwości dezynfekcji rąk przed wejściem do kościoła.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *