Parafia Osieczany

Strona internetowa parafii w Osieczanach.

V NIEDZIELA ZWYKŁA(10.02.2019)

9 lutego 2019 Ogłoszenia parafialne 0

 

 

Wspominając św. Scholastykę, dziewicę, chcemy wraz z Apostołami wypłynąć na głębię wiary oraz odkryć własne powołanie we wspólnocie Kościoła Chrystusowego. W naszej parafii gościmy relikwie świętych Zelii i Ludwika Martin

W poniedziałek (11. II.) wspomnienie św. NMP z Lourdes. Jest to zarazem XXVII Światowy Dzień Chorego. W naszej parafii Dzień Chorego będziemy przezywać 21 marca w czasie peregrynacji figury św. Michała Archanioła.

W czwartek (14. II.) święto Świętych: Cyryla, mnicha i Metodego, biskupa – Patronów Europy. W tym dniu wielu parafian będzie obchodziło tzw. walentynki. W naszych osobistych modlitwach pamiętajmy zwłaszcza o narzeczonych i małżonkach

W piątek (15. II.) wspomnienie bł. Ks. Michała Sopoćko. Z racji III piątku miesiąca DNIA MIŁOSIERDZIA w naszej parafii rano o godz. 615 i wieczorem o 1715 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i Koronka do Bożego Miłosierdzia. Chorych odwiedzimy od godz. 830. Jeżeli są jakieś nowe osoby, które czekają na posługę sakramentalną proszę o zgłoszenie ich w zakrystii. Mszy świętej o godz. 1800 będzie przewodniczył O. Konrad Cholewa kustosz Kalwaryjski, będzie się z nami modlić młodzież z Bieńkówki, która uczestniczyła w ŚDM w Panamie. Na Mszę świętą zapraszam uczniów klasy 8SP i 3 Gimnazjum oraz chętnych do udziału w ŚDM 2022 w Lisbonie. Po Mszy świętej spotkanie dotyczące przygotowania do Bierzmowania.

W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo 40-godzinne. Porządek w gablocie i na stronie internetowej.

Serdecznie dziękuję za trud sprzątania kościoła w Osieczanach i Drogini na dzisiejszą niedzielę. Za wszystkie ofiary złożone na potrzeby parafii. O sprzątnie kościoła w Osieczanach w najbliższą sobotę proszę rodziny: Jan i Małgorzata Cegielscy, Aleksandra Dudzik, Łukasz i Beata Jaworscy, Maciej i Anna Batko, Dominik i Agnieszka Kotarba, Kamil i Kinga Woźniak, Wiesław i Marta Pawlak. W Drogini proszę rodziny Jadwiga Kaczmarczyk, Jacek i Bernadetta Gamracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *